"Idealus sprendimas restoranų savininkams! Galiu rekomenduoti kiekvienam. Puikus kainos ir kokybės santykis, daug funkcijų"
11:00 ir 17:00. Dvi restorano piko valandos.
Belgijos restorano komandos darbo diena, perskaityta iš to, kada ji dirba valdymo skydelyje ir įveda rezervacijas.
HappyChef Datahub
Darbas prasideda gerokai anksčiau, nei atsisėda pirmasis svečias. Belgijos restoranų komandos savo rezervacijų valdymo skydelyje aktyviausios 11:00, kai ruošiasi pietums, ir vėl apie 17:00, prieš pat vakarienę, kai jos taip pat įveda daugiausia telefoninių rezervacijų. Dažniausia nedarbo diena – pirmadienis, o vidutinis restoranas rezervacijas priima penkias dienas per savaitę. Šios trys įžvalgos rodo ritmą už salės.
Šio straipsnio įžvalgos
Įžvalga 1 iš 3
Valdymo skydelis judriausias 11:00
Restoranų komandos valdymo skydelyje aktyviausios 11:00 (8,8 % dienos veiklos), kai ruošiasi pietums, o antrasis pikas – apie 17:00. 9 % veiklos vyksta iki 9:00 ir 6 % – po 22:00, kai nukraunami paskutiniai stalai.
| Grupė | Dalis |
|---|---|
| 00:00 | 1,6 % |
| 01:00 | 0,8 % |
| 02:00 | 0,3 % |
| 03:00 | 0,2 % |
| 04:00 | 0,2 % |
| 05:00 | 0,3 % |
| 06:00 | 0,6 % |
| 07:00 | 1,6 % |
| 08:00 | 3,5 % |
| 09:00 | 4,5 % |
| 10:00 | 6,9 % |
| 11:00 | 8,8 % |
| 12:00 | 7,2 % |
| 13:00 | 5,9 % |
| 14:00 | 6,7 % |
| 15:00 | 6,8 % |
| 16:00 | 6,9 % |
| 17:00 | 8,7 % |
| 18:00 | 8,5 % |
| 19:00 | 5,3 % |
| 20:00 | 4,3 % |
| 21:00 | 4,1 % |
| 22:00 | 3,7 % |
| 23:00 | 2,6 % |
- Laikotarpis
- Veikla valdymo skydelyje nuo 2026 m. kovo 28 d. iki spalio 11 d.
- Duomenų taškai
- 844 970
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 42
- Metodas
- Paros valanda (Belgijos laiku), kai vyksta veikla restorano valdymo skydelyje, kaip dalis kiekvienam restoranui, suvidurkinta.
Įžvalga 2 iš 3
Telefoninės rezervacijos daugiausia įvedamos 17:00
Restoranai patys daugiausia rezervacijų įveda 17:00 – 12 % dienos sumos: valanda prieš vakarienę, kai skamba telefonas ir komanda yra vietoje atsiliepti.
| Grupė | Dalis | Duomenų taškai |
|---|---|---|
| 00:00 | 1,3 % | 36 |
| 01:00 | 0,4 % | 17 |
| 02:00 | 0 % | 3 |
| 03:00 | 0 % | |
| 04:00 | 0,1 % | 1 |
| 05:00 | 0,1 % | 1 |
| 06:00 | 0 % | 4 |
| 07:00 | 0,6 % | 41 |
| 08:00 | 1,2 % | 88 |
| 09:00 | 3,2 % | 335 |
| 10:00 | 7 % | 751 |
| 11:00 | 9,9 % | 1 147 |
| 12:00 | 8,5 % | 971 |
| 13:00 | 7,3 % | 791 |
| 14:00 | 7,6 % | 860 |
| 15:00 | 7,5 % | 877 |
| 16:00 | 8,3 % | 878 |
| 17:00 | 12,4 % | 1 059 |
| 18:00 | 9,1 % | 900 |
| 19:00 | 4,4 % | 471 |
| 20:00 | 4,4 % | 369 |
| 21:00 | 3,7 % | 300 |
| 22:00 | 2,3 % | 162 |
| 23:00 | 0,8 % | 82 |
- Laikotarpis
- Restoranų įvestos rezervacijos nuo 2025 m. spalio 1 d. iki 2026 m. rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 10 144
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 29
- Metodas
- Valanda (Belgijos laiku), kurią restorano darbuotojai įvedė rezervacijas (telefonu, užėjus, el. paštu). Kiekvienas restoranas turi vienodą svorį: pirmiausia apskaičiuojamas jo paties rodiklis, o tada vidurkis, todėl vienas judrus restoranas negali nulemti rezultato. Restoranai, kurie per laikotarpį turėjo mažiau nei 30 rezervacijų, neįtraukiami.
Įžvalga 3 iš 3
58 % restoranų pirmadienį nedirba
58 % restoranų paprastai nepriima rezervacijų pirmadienį, o 48 % – antradienį. Sekmadienį nedirba 26 %, o penktadienį ir šeštadienį dirba visi restoranai. Vidutinis restoranas rezervacijas priima tiek dienų per savaitę: 5,1.
| Grupė | Dalis |
|---|---|
| Pirmadienis | 58,1 % |
| Antradienis | 48,4 % |
| Trečiadienis | 38,7 % |
| Ketvirtadienis | 19,4 % |
| Penktadienis | 0 % |
| Šeštadienis | 0 % |
| Sekmadienis | 25,8 % |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 46 441
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 31
- Metodas
- Restoranas laikomas paprastai nedirbančiu tam tikrą savaitės dieną, jei mažiau nei 20 % tų savaitės dienų per laikotarpį turi bent vieną rezervaciją. Nustatoma pagal rezervacijas, ne pagal darbo laiko nustatymus.
Kaip sukūrėme šį straipsnį
Laikotarpis
Veikla valdymo skydelyje nuo 2026 m. kovo 28 d. iki spalio 11 d. · Restoranų įvestos rezervacijos nuo 2025 m. spalio 1 d. iki 2026 m. rugsėjo 30 d. · Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
Duomenų taškai
Įžvalgų: 3; kiekviena remiasi bent 10 144 duomenų taškais (didžiausia – 844 970), surinktais iš 29–42 Belgijos restoranų.
Metodas
Anoniminės suvestinės iš Belgijos restoranų, naudojančių HappyChef; kiekvienas restoranas turi vienodą svorį, o kiekvienas skaičius apima bent penkis restoranus ir 1 000 duomenų taškų.
Apie šiuos duomenis
Ši analizė remiasi Belgijos restoranais, kurie naudoja HappyChef: priklausomai nuo įžvalgos, restoranų skaičius – 29–42. Per laikotarpį prisijungę restoranai normalizuojami, kad augantis restoranų skaičius niekada neišpūstų tendencijos, demonstracinės ir bandomosios paskyros neįtraukiamos, o laikinosios reikšmės (tuščias laukas, išsaugotas kaip nulis) ignoruojamos.
Kiekvienas skaičius yra anoniminė suvestinė. Kiekviena apima bent penkis restoranus ir bent 1 000 duomenų taškų, joks restoranas neįvardijamas ir neišskiriamas, o svečio vardas, el. pašto adresas, telefono numeris ar pastaba niekada neskelbiami.
Daugiau iš Datahub
"Puiki mobilioji programa ir darbalaukio versija, jaučiasi natūraliai. Labai patogi naudoti ir lengva nustatyti"
"Puikus aptarnavimas gastronomams. Galiu rekomenduoti HappyChef — daug mažesnė kaina nei pas didelius tiekėjus."
Pritaikykite šias įžvalgas savo restorane
HappyChef parodo tuos pačius skaičius jūsų restoranui: judriausias dienas, atšaukimus, sugrįžtančius svečius.