HappyChef Datahub

Kas keturioliktas atšaukia. Dažniausiai dieną prieš.

Kaip dažnai, kaip vėlai ir kuriomis dienomis atšaukiamos rezervacijos, ir ką susigrąžina laukiančiųjų sąrašas.

HappyChef Datahub

Dauguma rezervacijų įvyksta, bet ne visos. Belgijos restoranuose kas keturiolikta rezervacija atšaukiama prieš apsilankymą, o keturi iš dešimties atšaukimų ateina per paskutines 24 valandas – per vėlai, kad stalą būtų lengva užpildyti. Internetinės rezervacijos atšaukiamos dažniau nei priimtos telefonu, o ketvirtadienį planai keičiasi dažniausiai. Laukiančiųjų sąrašas dalį susigrąžina: beveik trys iš dešimties prašymų tampa rezervacija. Šios septynios įžvalgos rodo, kas nutinka rezervacijai, kol svečias atvyksta.

  • Belgijos restoranai
  • Įžvalgų: 7
  • Duomenys iki 2026 m. rugsėjo 30 d.

Šio straipsnio įžvalgos

  1. 7 % rezervacijų atšaukiama
  2. 40 % atšaukimų ateina per paskutines 24 valandas
  3. Internetinės rezervacijos atšaukiamos dažniau: 10,6 %
  4. Dažniausiai atšaukia poros ir didelės grupės
  5. Ketvirtadienį atšaukimų daugiausia, trečiadienį – mažiausia
  6. 28 % laukiančiųjų sąrašo prašymų tampa rezervacija
  7. 82 % laukiančiųjų sąrašo prašymų – penktadieniui ar šeštadieniui

Įžvalga 1 iš 7

7 % rezervacijų atšaukiama

7 % rezervacijų atšaukiama prieš apsilankymą – svečio arba restorano: maždaug kas 14-a.

  • Įvyko93 %
  • Atšaukta7 %
Šaltinis: HappyChef Datahub · Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d. · Belgijos restoranų: 35 · duomenų taškų: 49 605
Duomenys: 7 % rezervacijų atšaukiama
GrupėDalis
Įvyko93 %
Atšaukta7 %
Laikotarpis
Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
Duomenų taškai
49 605
Restoranai
Belgijos restoranų: 35
Metodas
Atšaukimas – tai rezervacija, pašalinta prieš apsilankymą: svečio per patvirtinimo nuorodą arba restorano. Rodiklis = atšauktos ÷ (atšauktos + įvykusios), kiekvienam restoranui su bent 100 rezervacijų, suvidurkintas. Laikas = valandos tarp atšaukimo ir rezervuoto laiko.
Atsisiųsti duomenis (CSV)

Įžvalga 2 iš 7

40 % atšaukimų ateina per paskutines 24 valandas

35 % atšaukimų ateina mažiau nei 24 val. iki rezervuoto laiko, o dar 5 % – tik jam praėjus. Kartu tai sudaro 40 %. Tik 5 % atšaukiama daugiau nei keturios savaitės iš anksto.

  • Po rezervuoto laiko5 %
  • Mažiau nei 24 val. prieš35,3 %
  • 1–3 d. prieš20,9 %
  • 3–7 d. prieš15,3 %
  • 1–4 sav. prieš18 %
  • Daugiau nei 4 sav. prieš5,5 %
Šaltinis: HappyChef Datahub · Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d. · Belgijos restoranų: 35 · duomenų taškų: 49 605
Duomenys: 40 % atšaukimų ateina per paskutines 24 valandas
GrupėDalisDuomenų taškai
Po rezervuoto laiko5 %297
Mažiau nei 24 val. prieš35,3 %1 085
1–3 d. prieš20,9 %665
3–7 d. prieš15,3 %488
1–4 sav. prieš18 %632
Daugiau nei 4 sav. prieš5,5 %242
Laikotarpis
Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
Duomenų taškai
49 605
Restoranai
Belgijos restoranų: 35
Metodas
Atšaukimas – tai rezervacija, pašalinta prieš apsilankymą: svečio per patvirtinimo nuorodą arba restorano. Rodiklis = atšauktos ÷ (atšauktos + įvykusios), kiekvienam restoranui su bent 100 rezervacijų, suvidurkintas. Laikas = valandos tarp atšaukimo ir rezervuoto laiko.
Atsisiųsti duomenis (CSV)

Įžvalga 3 iš 7

Internetinės rezervacijos atšaukiamos dažniau: 10,6 %

Atšaukiama 10,6 % svečio internetu atliktų rezervacijų, palyginti su 7,1 % restorano įvestų rezervacijų. Skambutis atrodo labiau įpareigojantis nei paspaudimas.

  • Svečias internetu10,6 %
  • Įvedė restoranas7,1 %
Šaltinis: HappyChef Datahub · Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d. · Belgijos restoranų: 44 · duomenų taškų: 50 030
Duomenys: Internetinės rezervacijos atšaukiamos dažniau: 10,6 %
GrupėDalis
Svečias internetu10,6 %
Įvedė restoranas7,1 %
Laikotarpis
Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
Duomenų taškai
50 030
Restoranai
Belgijos restoranų: 44
Metodas
Atšaukimų dalis pagal rezervavimo kanalą, kiekviename restorane (bent 20 rezervacijų grupėje), suvidurkinta.
Atsisiųsti duomenis (CSV)

Įžvalga 4 iš 7

Dažniausiai atšaukia poros ir didelės grupės

Vieno ar dviejų žmonių grupės atšaukia 8,5 % atvejų, devynių ir daugiau – 8,7 %. Patikimiausi – trijų ar keturių žmonių stalai: 6,6 %.

1–2: 8,5 %8,5 %1–23–4: 6,6 %6,6 %3–45–6: 6,7 %6,7 %5–67–8: 7,1 %7,1 %7–89+: 8,7 %8,7 %9+
Šaltinis: HappyChef Datahub · Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d. · Belgijos restoranų: 44 · duomenų taškų: 50 030
Duomenys: Dažniausiai atšaukia poros ir didelės grupės
GrupėDalis
1–28,5 %
3–46,6 %
5–66,7 %
7–87,1 %
9+8,7 %
Laikotarpis
Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
Duomenų taškai
50 030
Restoranai
Belgijos restoranų: 44
Metodas
Atšaukimų dalis pagal grupės dydį, kiekviename restorane (bent 20 rezervacijų grupėje), suvidurkinta.
Atsisiųsti duomenis (CSV)

Įžvalga 5 iš 7

Ketvirtadienį atšaukimų daugiausia, trečiadienį – mažiausia

Ketvirtadienio apsilankymai atšaukiami dažniausiai (8,1 %), trečiadienio – rečiausiai (5,5 %).

Pirmadienis: 6,3 %6,3 %PrAntradienis: 6 %6 %AnTrečiadienis: 5,5 %5,5 %TrKetvirtadienis: 8,1 %8,1 %KtPenktadienis: 6,9 %6,9 %PnŠeštadienis: 6,9 %6,9 %ŠtSekmadienis: 7,4 %7,4 %Sk
Šaltinis: HappyChef Datahub · Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d. · Belgijos restoranų: 44 · duomenų taškų: 50 030
Duomenys: Ketvirtadienį atšaukimų daugiausia, trečiadienį – mažiausia
GrupėDalis
Pirmadienis6,3 %
Antradienis6 %
Trečiadienis5,5 %
Ketvirtadienis8,1 %
Penktadienis6,9 %
Šeštadienis6,9 %
Sekmadienis7,4 %
Laikotarpis
Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
Duomenų taškai
50 030
Restoranai
Belgijos restoranų: 44
Metodas
Atšaukimų dalis pagal apsilankymo savaitės dieną, kiekviename restorane (bent 20 rezervacijų grupėje), suvidurkinta.
Atsisiųsti duomenis (CSV)

Įžvalga 6 iš 7

28 % laukiančiųjų sąrašo prašymų tampa rezervacija

Restoranuose, kurie naudoja laukiančiųjų sąrašą, 28 % prašymų virsta patvirtinta rezervacija, kai atsilaisvina stalas. Vidutinis laukiančiųjų sąrašo prašymas – 2,7 svečio.

  • Tapo rezervacija28 %
  • Stalas neatsilaisvino72 %
Šaltinis: HappyChef Datahub · Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d. · Belgijos restoranų: 9 · duomenų taškų: 1 775
Duomenys: 28 % laukiančiųjų sąrašo prašymų tampa rezervacija
GrupėDalis
Tapo rezervacija28 %
Stalas neatsilaisvino72 %
Laikotarpis
Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
Duomenų taškai
1 775
Restoranai
Belgijos restoranų: 9
Metodas
Prašymai į laukiančiųjų sąrašą restoranuose, kurie jį naudoja (bent 20 prašymų). Prašymas, tapęs patvirtinta rezervacija, laikomas konvertuotu. Konversija kiekvienam restoranui, suvidurkinta; pasiskirstymas pagal savaitės dienas taip pat suvidurkintas pagal restoranus.
Atsisiųsti duomenis (CSV)

Įžvalga 7 iš 7

82 % laukiančiųjų sąrašo prašymų – penktadieniui ar šeštadieniui

Svečiai užsirašo į laukiančiųjų sąrašą, kai restoranas pilnas: 58 % prašymų – šeštadieniui, 25 % – penktadieniui, kartu 82 %.

Pirmadienis: 0,7 %0,7 %PrAntradienis: 1,5 %1,5 %AnTrečiadienis: 2 %2 %TrKetvirtadienis: 3,8 %3,8 %KtPenktadienis: 24,7 %24,7 %PnŠeštadienis: 57,7 %57,7 %ŠtSekmadienis: 9,6 %9,6 %Sk
Šaltinis: HappyChef Datahub · Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d. · Belgijos restoranų: 9 · duomenų taškų: 1 775
Duomenys: 82 % laukiančiųjų sąrašo prašymų – penktadieniui ar šeštadieniui
GrupėDalisDuomenų taškai
Pirmadienis0,7 %6
Antradienis1,5 %132
Trečiadienis2 %71
Ketvirtadienis3,8 %203
Penktadienis24,7 %429
Šeštadienis57,7 %863
Sekmadienis9,6 %71
Laikotarpis
Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
Duomenų taškai
1 775
Restoranai
Belgijos restoranų: 9
Metodas
Prašymai į laukiančiųjų sąrašą restoranuose, kurie jį naudoja (bent 20 prašymų). Prašymas, tapęs patvirtinta rezervacija, laikomas konvertuotu. Konversija kiekvienam restoranui, suvidurkinta; pasiskirstymas pagal savaitės dienas taip pat suvidurkintas pagal restoranus.
Atsisiųsti duomenis (CSV)

Kaip sukūrėme šį straipsnį

Laikotarpis

Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.

Duomenų taškai

Įžvalgų: 7; kiekviena remiasi bent 1 775 duomenų taškais (didžiausia – 50 030), surinktais iš 9–44 Belgijos restoranų.

Metodas

Anoniminės suvestinės iš Belgijos restoranų, naudojančių HappyChef; kiekvienas restoranas turi vienodą svorį, o kiekvienas skaičius apima bent penkis restoranus ir 1 000 duomenų taškų.

Apie šiuos duomenis

Ši analizė remiasi Belgijos restoranais, kurie naudoja HappyChef: priklausomai nuo įžvalgos, restoranų skaičius – 9–44. Per laikotarpį prisijungę restoranai normalizuojami, kad augantis restoranų skaičius niekada neišpūstų tendencijos, demonstracinės ir bandomosios paskyros neįtraukiamos, o laikinosios reikšmės (tuščias laukas, išsaugotas kaip nulis) ignoruojamos.

Kiekvienas skaičius yra anoniminė suvestinė. Kiekviena apima bent penkis restoranus ir bent 1 000 duomenų taškų, joks restoranas neįvardijamas ir neišskiriamas, o svečio vardas, el. pašto adresas, telefono numeris ar pastaba niekada neskelbiami.

Daugiau iš Datahub

"Idealus sprendimas restoranų savininkams! Galiu rekomenduoti kiekvienam. Puikus kainos ir kokybės santykis, daug funkcijų"
Stefaan Van Steenberge L'Homard Bizarre Sint-Martens-Latem
"Puiki mobilioji programa ir darbalaukio versija, jaučiasi natūraliai. Labai patogi naudoti ir lengva nustatyti"
Leenken Vervliet Soul Kitchen Vilnius
"Puikus aptarnavimas gastronomams. Galiu rekomenduoti HappyChef — daug mažesnė kaina nei pas didelius tiekėjus."
Mathias Van den Hauwe Trend Neuf Watervliet

Pritaikykite šias įžvalgas savo restorane

HappyChef parodo tuos pačius skaičius jūsų restoranui: judriausias dienas, atšaukimus, sugrįžtančius svečius.

Pradėk nemokamai · tapk savininku vienu vienkartiniu mokėjimu · jokios prenumeratos