"Idealus sprendimas restoranų savininkams! Galiu rekomenduoti kiekvienam. Puikus kainos ir kokybės santykis, daug funkcijų"
Kas devintas svečias sugrįžta. Po dviejų mėnesių.
Sugrįžtantys svečiai, kalbos ir kontaktiniai duomenys nuo 2026 m. sausio iki rugsėjo.
HappyChef Datahub
Dauguma restorano svečių apsilanko vieną kartą. Nuo 2026 m. sausio iki rugsėjo į tą patį restoraną sugrįžo maždaug kas devintas svečias, paprastai praėjus dviem mėnesiams po pirmojo apsilankymo, o sugrįžtantys svečiai sudaro kas septintą rezervaciją. Kas jie? Dažniausiai vyresni nei 45 metų, dažniausiai rezervuojantys olandiškai, beveik visi pasiekiami el. paštu ir mobiliuoju telefonu, bet retai užsiprenumeravę naujienlaiškį. Šios vienuolika įžvalgų aprašo svečią už rezervacijos.
Šio straipsnio įžvalgos
- 10,8 % svečių sugrįžta per devynis mėnesius
- Sugrįžtantys svečiai sudaro 15,1 % rezervacijų
- Sugrįžtantys svečiai grįžta po 63 d.
- Didžiausia amžiaus grupė – 55–64 metai (23,8 %)
- 88,6 % internetinių rezervacijų atliekama olandiškai
- Rezervacijos užsienio kalbomis pasiekia piką kovą – 12 %
- 5 % svečių nurodo užsienio telefono numerį
- 69 % rezervacijų nurodytas Belgijos mobiliojo numeris
- Pirmauja Gmail su 32,6 %, lenkdamas Hotmail ir Telenet
- Tik 18 % telefoninių rezervacijų turi el. pašto adresą
- Tik 4,7 % internetu rezervavusių svečių nori naujienlaiškio
Įžvalga 1 iš 11
10,8 % svečių sugrįžta per devynis mėnesius
Nuo 2026 m. sausio iki rugsėjo 10,8 % svečių bent kartą sugrįžo į tą patį restoraną. Tarp svečių, kurių pirmasis apsilankymas buvo iki liepos ir kurie turėjo bent tris mėnesius sugrįžti, – 13,9 %.
| Grupė | Dalis |
|---|---|
| Visi svečiai | 10,8 % |
| Pirmasis apsilankymas iki liepos | 13,9 % |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 27 529
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 23
- Metodas
- Svečiai atpažįstami pagal el. pašto adresą arba telefono numerį viename restorane, niekada tarp skirtingų restoranų. Fiksuota 23 restoranų imtis su rezervacijomis visus devynis mėnesius. Svečių, apsilankiusių du ar daugiau kartų, dalis kiekvienam restoranui, suvidurkinta. Antrasis skaičius apima tik svečius, kurių pirmasis apsilankymas buvo iki 2026 m. liepos 1 d., todėl jie turėjo bent tris mėnesius sugrįžti.
Įžvalga 2 iš 11
Sugrįžtantys svečiai sudaro 15,1 % rezervacijų
89 % svečių per laikotarpį apsilankė kartą, bet sugrįžtantys svečiai sudaro 15,1 % visų rezervacijų, nes kai kurie grįžta po kelis kartus.
| Grupė | Dalis | Duomenų taškai |
|---|---|---|
| 1 | 89,2 % | 24 481 |
| 2 | 7,8 % | 2 200 |
| 3 | 1,8 % | 509 |
| 4–5 | 0,9 % | 243 |
| 6+ | 0,3 % | 96 |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 32 624
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 23
- Metodas
- Rezervacijų, kurios yra antras ar vėlesnis to paties svečio apsilankymas tame pačiame restorane per laikotarpį, dalis ir svečių pasiskirstymas pagal apsilankymų skaičių. Ta pati fiksuota imtis; kiekvienam restoranui, suvidurkinta.
Įžvalga 3 iš 11
Sugrįžtantys svečiai grįžta po 63 d.
Tipinis sugrįžtantis svečias grįžta praėjus 63 d. po pirmojo apsilankymo (mediana). 25 % sugrįžta per mėnesį.
| Grupė | Dalis | Duomenų taškai |
|---|---|---|
| Per 2 savaites | 11,1 % | 326 |
| 2–4 savaitės | 13,3 % | 421 |
| 1–2 mėnesiai | 21,5 % | 650 |
| 2–3 mėnesiai | 16,9 % | 513 |
| 3–6 mėnesiai | 29,2 % | 898 |
| 6+ mėnesiai | 7,9 % | 231 |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 3 039
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 22
- Metodas
- Sugrįžtantiems svečiams: dienos tarp pirmojo ir antrojo apsilankymo per laikotarpį. Mediana kiekvienam restoranui, tada mediana tarp restoranų.
Įžvalga 4 iš 11
Didžiausia amžiaus grupė – 55–64 metai (23,8 %)
Tarp svečių, nurodžiusių gimimo datą, didžiausia grupė – 55–64 metų (23,8 %), šiek tiek lenkianti 45–54 metų (23 %). Jaunesni nei 25 metų svečiai sudaro 3,8 %, o amžiaus mediana – 50 m.
| Grupė | Dalis | Duomenų taškai |
|---|---|---|
| 16–24 | 3,8 % | 103 |
| 25–34 | 15 % | 353 |
| 35–44 | 17,8 % | 470 |
| 45–54 | 22,9 % | 565 |
| 55–64 | 23,8 % | 542 |
| 65+ | 16,7 % | 381 |
- Laikotarpis
- Svečių kortelės 2026 m. spalio 12 d.
- Duomenų taškai
- 2 414
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 26
- Metodas
- Svečių, kurie nusprendė nurodyti gimimo datą (dėl gimtadienio pasiūlymų), amžiaus grupės. Skelbiamos tik grupės. Šie svečiai patys nusprendė ją nurodyti, todėl tai nėra atsitiktinė imtis.
Įžvalga 5 iš 11
88,6 % internetinių rezervacijų atliekama olandiškai
88,6 % internetinių rezervacijų atliekama olandų kalba, 9,5 % – anglų, o 1,9 % – prancūzų.
| Grupė | Dalis | Duomenų taškai |
|---|---|---|
| Olandų | 88,6 % | 24 656 |
| Prancūzų | 1,9 % | 396 |
| Anglų | 9,5 % | 2 062 |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 27 116
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 34
- Metodas
- Kalba, kurią svečias pasirinko internetinėje rezervavimo formoje. Tik internetinės rezervacijos, nes darbuotojų įvestos rezervacijos perima restorano kalbą. Kiekvienas restoranas turi vienodą svorį: pirmiausia apskaičiuojamas jo paties rodiklis, o tada vidurkis, todėl vienas judrus restoranas negali nulemti rezultato. Restoranai, kurie per laikotarpį turėjo mažiau nei 30 rezervacijų, neįtraukiami.
Įžvalga 6 iš 11
Rezervacijos užsienio kalbomis pasiekia piką kovą – 12 %
Internetinių rezervacijų ne olandų kalba dalis didžiausia kovą (12 %), mažiausia – sausį (9,5 %).
| Grupė | Dalis |
|---|---|
| Sausis | 9,5 % |
| Vasaris | 11,7 % |
| Kovas | 12 % |
| Balandis | 11 % |
| Gegužė | 10 % |
| Birželis | 9,9 % |
| Liepa | 9,9 % |
| Rugpjūtis | 10 % |
| Rugsėjis | 9,8 % |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 27 232
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 40
- Metodas
- Internetinių rezervacijų, atliktų ne olandų kalba, dalis kiekvienam restoranui per mėnesį (bent 20 rezervacijų), suvidurkinta pagal tą mėnesį veikusius restoranus.
Įžvalga 7 iš 11
5 % svečių nurodo užsienio telefono numerį
5 % rezervacijų nurodytas užsienio telefono numeris. Pirmauja Nyderlandai su 2,6 %, toliau – Vokietija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė ir Liuksemburgas.
| Grupė | Dalis | Duomenų taškai |
|---|---|---|
| Nyderlandai | 2,6 % | 1 159 |
| Kita šalis | 1 % | 204 |
| Vokietija | 0,5 % | 161 |
| Prancūzija | 0,4 % | 106 |
| Jungtinė Karalystė | 0,3 % | 79 |
| Liuksemburgas | 0,2 % | 59 |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 46 441
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 44
- Metodas
- Rezervacijų su užsienio telefono numeriu dalis kiekvienam restoranui, suvidurkinta; pasiskirstymas pagal šalis sujungtas.
Įžvalga 8 iš 11
69 % rezervacijų nurodytas Belgijos mobiliojo numeris
Belgijos mobiliojo numerį svečiai nurodo 69 % rezervacijų, fiksuotojo ryšio – tik 2,9 %. 19 % rezervacijų telefono numerio visai nėra.
| Grupė | Dalis | Duomenų taškai |
|---|---|---|
| Belgijos mobilusis | 69 % | 32 932 |
| Be telefono numerio | 19 % | 8 794 |
| Belgijos fiksuotasis | 2,9 % | 1 280 |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 46 408
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 41
- Metodas
- Rezervacijos telefono numerio tipas, nustatomas pagal prefiksą (Belgijos numeriai, prasidedantys 04, yra mobilieji). Numeriai niekada neskelbiami. Kiekvienas restoranas turi vienodą svorį: pirmiausia apskaičiuojamas jo paties rodiklis, o tada vidurkis, todėl vienas judrus restoranas negali nulemti rezultato. Restoranai, kurie per laikotarpį turėjo mažiau nei 30 rezervacijų, neįtraukiami.
Įžvalga 9 iš 11
Pirmauja Gmail su 32,6 %, lenkdamas Hotmail ir Telenet
Gmail adresai sudaro 32,6 % svečių el. pašto adresų, Hotmail ir Outlook – 27,9 %, Telenet – 16,2 %. Toliau – Proximus ir Skynet su 5,4 %.
| Grupė | Dalis | Duomenų taškai |
|---|---|---|
| Gmail | 32,6 % | 10 939 |
| Hotmail / Outlook | 27,9 % | 9 797 |
| Telenet | 16,2 % | 5 983 |
| Kita (įmonės ar nuosavas domenas) | 13,1 % | 4 085 |
| Proximus / Skynet | 5,4 % | 1 954 |
| Apple iCloud | 2,9 % | 935 |
| Yahoo | 1,8 % | 544 |
| Scarlet | 0,2 % | 70 |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 34 307
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 37
- Metodas
- Svečio el. pašto paslaugų teikėjas, sugrupuotas pagal didžiuosius teikėjus; visa kita priskiriama kitiems. Adresai niekada neskelbiami. Kiekvienas restoranas turi vienodą svorį: pirmiausia apskaičiuojamas jo paties rodiklis, o tada vidurkis, todėl vienas judrus restoranas negali nulemti rezultato. Restoranai, kurie per laikotarpį turėjo mažiau nei 30 rezervacijų, neįtraukiami.
Įžvalga 10 iš 11
Tik 18 % telefoninių rezervacijų turi el. pašto adresą
Internetu kiekviena rezervacija turi el. pašto adresą, nes forma jo prašo. Kai rezervaciją įveda pats restoranas, jį turi tik 18 %: šie svečiai negali gauti patvirtinimo ar prašymo palikti atsiliepimą el. paštu.
| Grupė | Dalis |
|---|---|
| Svečias internetu | 100 % |
| Įvedė restoranas | 18 % |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 46 441
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 44
- Metodas
- Rezervacijų su galiojančiu el. pašto adresu dalis pagal rezervavimo kanalą, kiekvienam restoranui, suvidurkinta.
Įžvalga 11 iš 11
Tik 4,7 % internetu rezervavusių svečių nori naujienlaiškio
Kai rezervavimo forma siūlo neprivalomą naujienlaiškio langelį, jį pažymi 4,7 % svečių: maždaug kas 21-as.
| Grupė | Dalis |
|---|---|
| Pažymėjo naujienlaiškį | 4,7 % |
| Paliko tuščią | 95,3 % |
- Laikotarpis
- Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d.
- Duomenų taškai
- 26 410
- Restoranai
- Belgijos restoranų: 34
- Metodas
- Internetu rezervavusių svečių, pažymėjusių neprivalomą naujienlaiškio langelį, dalis, tik restoranuose, kurie tą langelį rodo. Kiekvienas restoranas turi vienodą svorį: pirmiausia apskaičiuojamas jo paties rodiklis, o tada vidurkis, todėl vienas judrus restoranas negali nulemti rezultato. Restoranai, kurie per laikotarpį turėjo mažiau nei 30 rezervacijų, neįtraukiami.
Kaip sukūrėme šį straipsnį
Laikotarpis
Apsilankymai nuo 2026 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 30 d. · Svečių kortelės 2026 m. spalio 12 d.
Duomenų taškai
Įžvalgų: 11; kiekviena remiasi bent 2 414 duomenų taškais (didžiausia – 46 441), surinktais iš 22–44 Belgijos restoranų.
Metodas
Anoniminės suvestinės iš Belgijos restoranų, naudojančių HappyChef; kiekvienas restoranas turi vienodą svorį, o kiekvienas skaičius apima bent penkis restoranus ir 1 000 duomenų taškų.
Apie šiuos duomenis
Ši analizė remiasi Belgijos restoranais, kurie naudoja HappyChef: priklausomai nuo įžvalgos, restoranų skaičius – 22–44. Per laikotarpį prisijungę restoranai normalizuojami, kad augantis restoranų skaičius niekada neišpūstų tendencijos, demonstracinės ir bandomosios paskyros neįtraukiamos, o laikinosios reikšmės (tuščias laukas, išsaugotas kaip nulis) ignoruojamos.
Kiekvienas skaičius yra anoniminė suvestinė. Kiekviena apima bent penkis restoranus ir bent 1 000 duomenų taškų, joks restoranas neįvardijamas ir neišskiriamas, o svečio vardas, el. pašto adresas, telefono numeris ar pastaba niekada neskelbiami.
Daugiau iš Datahub
"Puiki mobilioji programa ir darbalaukio versija, jaučiasi natūraliai. Labai patogi naudoti ir lengva nustatyti"
"Puikus aptarnavimas gastronomams. Galiu rekomenduoti HappyChef — daug mažesnė kaina nei pas didelius tiekėjus."
Pritaikykite šias įžvalgas savo restorane
HappyChef parodo tuos pačius skaičius jūsų restoranui: judriausias dienas, atšaukimus, sugrįžtančius svečius.