"Ideaalne lahendus restorani omanikule! Soovitan kõigile. Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane, palju funktsionaalsust."
11:00 ja 17:00. Restorani kaks tipptundi.
Belgia restorani meeskonna tööpäev, loetud sellest, millal see töölaual töötab ja broneeringuid sisestab.
HappyChef Datahub
Enne kui esimene külaline istet võtab, on töö juba alanud. Belgia restoranide meeskonnad on oma broneeringute töölaual kõige aktiivsemad kell 11:00, kui nad lõunaks valmistuvad, ja uuesti umbes kell 17:00, vahetult enne õhtusööki, mil nad sisestavad ka kõige rohkem telefonibroneeringuid. Esmaspäev on kõige levinum suletud päev ja keskmine restoran võtab broneeringuid vastu viiel päeval nädalas. Need kolm ülevaadet näitavad saali taga peituvat rütmi.
Selle artikli ülevaated
Ülevaade 1/3
Töölaud on kõige hõivatum kell 11:00
Restoranide meeskonnad on töölaual kõige aktiivsemad kell 11:00 (8,8% päeva tegevusest), kui nad lõunaks valmistuvad, ja teine tipp on umbes kell 17:00. 9% tegevusest toimub enne kella 9:00 ja 6% pärast kella 22:00, kui viimaseid laudu koristatakse.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| 00:00 | 1,6% |
| 01:00 | 0,8% |
| 02:00 | 0,3% |
| 03:00 | 0,2% |
| 04:00 | 0,2% |
| 05:00 | 0,3% |
| 06:00 | 0,6% |
| 07:00 | 1,6% |
| 08:00 | 3,5% |
| 09:00 | 4,5% |
| 10:00 | 6,9% |
| 11:00 | 8,8% |
| 12:00 | 7,2% |
| 13:00 | 5,9% |
| 14:00 | 6,7% |
| 15:00 | 6,8% |
| 16:00 | 6,9% |
| 17:00 | 8,7% |
| 18:00 | 8,5% |
| 19:00 | 5,3% |
| 20:00 | 4,3% |
| 21:00 | 4,1% |
| 22:00 | 3,7% |
| 23:00 | 2,6% |
- Periood
- Töölaua tegevus 28. märtsist 11. oktoobrini 2026
- Andmepunktid
- 844 970
- Restoranid
- 42 Belgia restorani
- Meetod
- Restorani töölaua tegevuse kellaaeg (Belgia aja järgi) osakaaluna restorani kohta, keskmistatud.
Ülevaade 2/3
Telefonibroneeringuid sisestatakse kõige rohkem kell 17:00
Restoranid sisestavad ise kõige rohkem broneeringuid kell 17:00, 12% päeva kogusummast: tund enne õhtusööki, kui telefon heliseb ja meeskond on kohal, et vastata.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| 00:00 | 1,3% | 36 |
| 01:00 | 0,4% | 17 |
| 02:00 | 0% | 3 |
| 03:00 | 0% | |
| 04:00 | 0,1% | 1 |
| 05:00 | 0,1% | 1 |
| 06:00 | 0% | 4 |
| 07:00 | 0,6% | 41 |
| 08:00 | 1,2% | 88 |
| 09:00 | 3,2% | 335 |
| 10:00 | 7% | 751 |
| 11:00 | 9,9% | 1147 |
| 12:00 | 8,5% | 971 |
| 13:00 | 7,3% | 791 |
| 14:00 | 7,6% | 860 |
| 15:00 | 7,5% | 877 |
| 16:00 | 8,3% | 878 |
| 17:00 | 12,4% | 1059 |
| 18:00 | 9,1% | 900 |
| 19:00 | 4,4% | 471 |
| 20:00 | 4,4% | 369 |
| 21:00 | 3,7% | 300 |
| 22:00 | 2,3% | 162 |
| 23:00 | 0,8% | 82 |
- Periood
- Restoranide sisestatud broneeringud 1. oktoobrist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 10 144
- Restoranid
- 29 Belgia restorani
- Meetod
- Tund (Belgia aja järgi), mil restorani töötajad broneeringuid sisestasid (telefon, ette teatamata tulek, e-kiri). Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Ülevaade 3/3
58% restoranidest on esmaspäeval suletud
58% restoranidest ei võta esmaspäeval tavaliselt broneeringuid vastu ja 48% teisipäeval. Pühapäeval on suletud 26%, samas kui reedel ja laupäeval on avatud iga restoran. Keskmine restoran võtab broneeringuid vastu 5,1 päeval nädalas.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| Esmaspäev | 58,1% |
| Teisipäev | 48,4% |
| Kolmapäev | 38,7% |
| Neljapäev | 19,4% |
| Reede | 0% |
| Laupäev | 0% |
| Pühapäev | 25,8% |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 46 441
- Restoranid
- 31 Belgia restorani
- Meetod
- Restoran loetakse mingil nädalapäeval tavaliselt suletuks, kui perioodil on alla 20% neist nädalapäevadest vähemalt üks broneering. Loetud broneeringutest, mitte lahtiolekuaegade seadetest.
Kuidas see artikkel valmis
Periood
Töölaua tegevus 28. märtsist 11. oktoobrini 2026 · Restoranide sisestatud broneeringud 1. oktoobrist 2025 kuni 30. septembrini 2026 · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
3 ülevaadet, igaüks vähemalt 10 144 andmepunkti põhjal (suurim 844 970 põhjal), 29–42 Belgia restoranist.
Meetod
Anonüümsed koondnäitajad Belgia HappyChefi restoranide kohta, iga restoran võrdse kaaluga ja iga näitaja vähemalt viie restorani ja 1000 andmepunkti põhjal.
Nende andmete kohta
See analüüs põhineb Belgia restoranidel, mis kasutavad HappyChefi: olenevalt ülevaatest 29–42 restorani. Perioodi jooksul liitunud restoranid on normaliseeritud, et restoranide kasvav arv ei paisutaks kunagi trendi, demo- ja testkontod on välja jäetud ning kohatäiteväärtusi (nullina salvestatud tühi väli) ei arvestata.
Iga näitaja on anonüümne koondnäitaja. Igaüks ühendab vähemalt viit restorani ja vähemalt 1000 andmepunkti, ühtegi restorani ei nimetata ega tõsteta esile ning külalise nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ega märkust ei avaldata kunagi.
Veel Datahubist
"Väga selge mobiilirakendus ja töölauaversioon, tundub loomulik. Ülimalt kasutajasõbralik ja lihtne seadistada."
"Suurepärane teenus toitlustusettevõtjatele. Soovitan HappyChefi kõigile — palju soodsam hind kui suurtel tegijatel."
Pange need teadmised tööle oma restoranis
HappyChef näitab teile samu näitajaid teie enda restorani kohta: teie kõige rahvarohkemad päevad, teie tühistamised, teie tagasi tulevad külalised.