"Ideaalne lahendus restorani omanikule! Soovitan kõigile. Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane, palju funktsionaalsust."
Isadepäev lööb sõbrapäeva. Ja kindla eduga.
Kuud, nädalad ja pühad, mis täidavad Belgia restoranid, mõõdetud samades restoranides terve aasta jooksul.
HappyChef Datahub
Küsige ükskõik kellelt, milline on aasta kõige rahvarohkem restoranipäev, ja vastus on sõbrapäev. Andmed ütlevad muud. Isadepäeval võtavad Belgia restoranid vastu üle poolteise korra rohkem külalisi kui tavalisel pühapäeval ja emadepäev ei jää palju maha. Aasta lõikes on august tugevaim ja september vaikseim kuu ning terrass kasvab mõne kuuga nullist üle poole kõigist broneeringutest. Need üheksa ülevaadet kaardistavad Belgia restorani kalendri.
Selle artikli ülevaated
- August on kõige rahvarohkem kuu, september kõige vaiksem
- Kõige rahvarohkem nädal jõuab 122-ni, vaikseim 76-ni
- Isadepäev toob 59% rohkem külalisi kui tavaline pühapäev
- Sõbrapäeval on 78% laudadest kahele
- Ema- ja isadepäev toovad ka suuremad lauad
- Ülestõusmispühapäev toob 26% rohkem külalisi
- Riigipühad aitavad, kuid vähem kui tähtpäevad
- Jaanuari 0,3%-st juuli 59%-ni terrassil
- Kuu keskpaik on 5% rahvarohkem kui tavaliselt
Ülevaade 1/9
August on kõige rahvarohkem kuu, september kõige vaiksem
Mõõdetuna samades 23 restoranis igal kuul jõuab august 113-ni, kui keskmine kuu on 100. September langeb 90-ni, kui puhkused lõpevad ja argirütm naaseb.
| Rühm | Indeks (100 = tavaline) |
|---|---|
| Jaanuar | 92 |
| Veebruar | 103 |
| Märts | 100 |
| Aprill | 99 |
| Mai | 111 |
| Juuni | 94 |
| Juuli | 98 |
| August | 113 |
| September | 90 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 46 112
- Restoranid
- 44 Belgia restorani
- Meetod
- Püsivalim 23 restoranist, millel oli broneeringuid igal kuul; iga restorani kuu külalised on indekseeritud tema enda keskmise kuu suhtes (100) ja seejärel keskmistatud. Kogusummasid ei võrrelda kunagi otse, sest restoranide arv kasvas.
Ülevaade 2/9
Kõige rahvarohkem nädal jõuab 122-ni, vaikseim 76-ni
Nädalate lõikes on kõikumised suuremad. Aasta kõige rahvarohkem nädal jõuab keskmise nädala suhtes 122-ni ja see on isadepäeva nädal. Jaanuari teine nädal on kõige vaiksem, 76: 24% alla tavalise.
| Rühm | Indeks (100 = tavaline) |
|---|---|
| N2 | 76 |
| N3 | 89 |
| N4 | 99 |
| N5 | 105 |
| N6 | 95 |
| N7 | 120 |
| N8 | 113 |
| N9 | 116 |
| N10 | 105 |
| N11 | 96 |
| N12 | 101 |
| N13 | 108 |
| N14 | 99 |
| N15 | 110 |
| N16 | 106 |
| N17 | 98 |
| N18 | 105 |
| N19 | 112 |
| N20 | 108 |
| N21 | 101 |
| N22 | 88 |
| N23 | 99 |
| N24 | 122 |
| N25 | 101 |
| N26 | 91 |
| N27 | 105 |
| N28 | 104 |
| N29 | 103 |
| N30 | 98 |
| N31 | 120 |
| N32 | 102 |
| N33 | 121 |
| N34 | 116 |
| N35 | 121 |
| N36 | 102 |
| N37 | 91 |
| N38 | 103 |
| N39 | 111 |
- Periood
- 2026. aasta nädalad 2 kuni 39
- Andmepunktid
- 33 548
- Restoranid
- 20 Belgia restorani
- Meetod
- Püsivalim restoranidest, millel oli broneeringuid vähemalt 35 nädalal; iga restorani nädala külalised on indekseeritud tema enda keskmise nädala suhtes (100) ja seejärel võetakse mediaan.
Ülevaade 3/9
Isadepäev toob 59% rohkem külalisi kui tavaline pühapäev
Võrreldes sama nädalapäevaga ümbritsevatel nädalatel toob isadepäev 59% rohkem külalisi ja emadepäev 41% rohkem. Sõbrapäev, mis langeb niigi rahvarohkele laupäevale, lisab 18%.
| Rühm | Indeks (100 = tavaline) |
|---|---|
| Isadepäev (P, 14. juuni) | 159 |
| Emadepäev (P, 10. mai) | 141 |
| Ülestõusmispühapäev (5. aprill) | 126 |
| Sõbrapäev (L, 14. veebruar) | 118 |
| Kevadpüha (R, 1. mai) | 112 |
| Neitsi Maarja taevaminemise püha (L, 15. august) | 105 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 10 274
- Restoranid
- 30 Belgia restorani
- Meetod
- Iga püha ja iga sel päeval avatud restorani kohta: selle päeva külalised jagatud restorani keskmisega samal nädalapäeval kaks, kolm ja neli nädalat enne ja pärast. Restoranide mediaan; 100 on selle nädalapäeva tavaline päev.
Ülevaade 4/9
Sõbrapäeval on 78% laudadest kahele
Sõbrapäev muudab pigem seda, kes tuleb, kui seda, kui palju tuleb: 78% broneeringutest on täpselt kahele inimesele, võrreldavatel laupäevadel aga 42%. Päev ise toob 18% rohkem külalisi.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| Sõbrapäev | 78% |
| Võrreldavad laupäevad | 42% |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 2245
- Restoranid
- 44 Belgia restorani
- Meetod
- Seltskondade suurus pühal võrreldes samade restoranidega samal nädalapäeval kaks kuni neli nädalat enne ja pärast.
Ülevaade 5/9
Ema- ja isadepäev toovad ka suuremad lauad
Emadepäeval on keskmises lauas 4,3 külalist ja isadepäeval 4,2, võrreldavatel pühapäevadel aga 4. Rohkem laudu ja suuremaid: isadepäev jõuab indeksini 159, emadepäev indeksini 141.
| Rühm | Keskmine hinne |
|---|---|
| Isadepäev | 4,18 |
| Emadepäev | 4,26 |
| Võrreldavad pühapäevad | 3,95 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 3030
- Restoranid
- 44 Belgia restorani
- Meetod
- Seltskondade suurus pühal võrreldes samade restoranidega samal nädalapäeval kaks kuni neli nädalat enne ja pärast.
Ülevaade 6/9
Ülestõusmispühapäev toob 26% rohkem külalisi
Ülestõusmispühapäev on aasta kolmas suur perepäev: restoranid võtavad vastu 26% rohkem külalisi kui ümbritsevatel pühapäevadel.
| Rühm | Indeks (100 = tavaline) |
|---|---|
| Ülestõusmispühapäev | 126 |
| Võrreldavad pühapäevad | 100 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 1206
- Restoranid
- 30 Belgia restorani
- Meetod
- Iga püha ja iga sel päeval avatud restorani kohta: selle päeva külalised jagatud restorani keskmisega samal nädalapäeval kaks, kolm ja neli nädalat enne ja pärast. Restoranide mediaan; 100 on selle nädalapäeva tavaline päev.
Ülevaade 7/9
Riigipühad aitavad, kuid vähem kui tähtpäevad
Kevadpüha toob 12% rohkem külalisi kui tavaline reede ja Neitsi Maarja taevaminemise püha 5% rohkem kui tavaline laupäev. Vaba päev täidab laudu, aga põhjus tähistada täidab neid rohkem.
| Rühm | Indeks (100 = tavaline) |
|---|---|
| Kevadpüha | 112 |
| Neitsi Maarja taevaminemise püha | 105 |
| Tavaline päev | 100 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 3793
- Restoranid
- 30 Belgia restorani
- Meetod
- Iga püha ja iga sel päeval avatud restorani kohta: selle päeva külalised jagatud restorani keskmisega samal nädalapäeval kaks, kolm ja neli nädalat enne ja pärast. Restoranide mediaan; 100 on selle nädalapäeva tavaline päev.
Ülevaade 8/9
Jaanuari 0,3%-st juuli 59%-ni terrassil
Restoranides, mis pakuvad välilaudu, kasvab terrassi osakaal jaanuari 0,3%-st mai 27%-ni ja saavutab tipu juulis, 59%, kui üle poole külalistest otsustab istuda väljas.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| Jaanuar | 0,3% |
| Veebruar | 0,8% |
| Märts | 2,4% |
| Aprill | 3,9% |
| Mai | 27% |
| Juuni | 34% |
| Juuli | 59,1% |
| August | 43,5% |
| September | 37% |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 8758
- Restoranid
- 9 Belgia restorani
- Meetod
- Terrassi või välilaua valikuga broneeringute osakaal, ainult restoranides, mille broneerimisvorm seda pakub, kuude kaupa.
Ülevaade 9/9
Kuu keskpaik on 5% rahvarohkem kui tavaliselt
Kuu 11. kuni 15. päev on 5% rahvarohkem kui sama nädalapäeva keskmine päev. Kuu esimesed päevad on 3% vaiksemad: palgapäeva mõju on olemas, kuid väike.
| Rühm | Indeks (100 = tavaline) |
|---|---|
| 1–5 | 97 |
| 6–10 | 99 |
| 11–15 | 105 |
| 16–20 | 99 |
| 21–25 | 100 |
| 26–31 | 100 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 46 441
- Restoranid
- 31 Belgia restorani
- Meetod
- Iga päeva külalised võrreldes sama restorani keskmisega selle nädalapäeva kohta (mis kõrvaldab nädalapäevade jaotuse mõju), keskmistatud päevade vahemiku ja seejärel restoranide kaupa. 100 on tavaline.
Kuidas see artikkel valmis
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 2026. aasta nädalad 2 kuni 39
Andmepunktid
9 ülevaadet, igaüks vähemalt 1206 andmepunkti põhjal (suurim 46 441 põhjal), 9–44 Belgia restoranist.
Meetod
Anonüümsed koondnäitajad Belgia HappyChefi restoranide kohta, iga restoran võrdse kaaluga ja iga näitaja vähemalt viie restorani ja 1000 andmepunkti põhjal.
Nende andmete kohta
See analüüs põhineb Belgia restoranidel, mis kasutavad HappyChefi: olenevalt ülevaatest 9–44 restorani. Perioodi jooksul liitunud restoranid on normaliseeritud, et restoranide kasvav arv ei paisutaks kunagi trendi, demo- ja testkontod on välja jäetud ning kohatäiteväärtusi (nullina salvestatud tühi väli) ei arvestata.
Iga näitaja on anonüümne koondnäitaja. Igaüks ühendab vähemalt viit restorani ja vähemalt 1000 andmepunkti, ühtegi restorani ei nimetata ega tõsteta esile ning külalise nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ega märkust ei avaldata kunagi.
Veel Datahubist
"Väga selge mobiilirakendus ja töölauaversioon, tundub loomulik. Ülimalt kasutajasõbralik ja lihtne seadistada."
"Suurepärane teenus toitlustusettevõtjatele. Soovitan HappyChefi kõigile — palju soodsam hind kui suurtel tegijatel."
Pange need teadmised tööle oma restoranis
HappyChef näitab teile samu näitajaid teie enda restorani kohta: teie kõige rahvarohkemad päevad, teie tühistamised, teie tagasi tulevad külalised.