HappyChef Datahub

Kolm neljast broneerivad veebis. Sageli pärast sulgemisaega.

Kes broneerib veebis, kes endiselt helistab ja mis kellaajal broneeringud saabuvad.

HappyChef Datahub

Telefon ei ole enam see, millega enamik belglasi lauda broneerib. Peaaegu kolm broneeringut neljast teeb külaline ise veebis ja iga kaheksas neist saabub hilisõhtul, kui telefonile poleks niikuinii keegi vastanud. Telefonile jääb üks roll: suured grupid ja viimase hetke lauad. Need üheksa ülevaadet näitavad, kuidas ja millal broneeringud Belgia restoranidesse jõuavad.

  • Belgia restoranid
  • 9 ülevaadet
  • Andmed kuni 30. septembrini 2026

Selle artikli ülevaated

  1. 73% broneeringutest teeb külaline ise veebis
  2. Veebi osakaal püsib 73% ja 78% vahel
  3. Paarid broneerivad veebis, suured grupid helistavad
  4. Neljapäeval on veebi osakaal kõige suurem
  5. Sama päeva lauad broneeritakse endiselt sagedamini telefoni teel
  6. 12,5% veebibroneeringutest saabub alates kella 21:00
  7. 36,5% veebibroneeringutest saabub teeninduse ajal
  8. Reede on päev, mil külalised kõige rohkem broneerivad
  9. Broneerimisleht konverteerib 18,6%, veebisaidi vidin 3,8%

Ülevaade 1/9

73% broneeringutest teeb külaline ise veebis

Külalised teevad 73% broneeringutest ise, broneerimislehe, veebisaidi vidina või Google’i kaudu. Ülejäänud 27% sisestab restoran pärast telefonikõnet, e-kirja või ette teatamata külastust.

  • Külaline veebis72,7%
  • Restorani sisestatud27,3%
Allikas: HappyChef Datahub · Broneeringud, tehtud alates 1. oktoobrist 2025 külastusteks kuni 30. septembrini 2026 · 38 Belgia restorani · 37 644 andmepunkti
Andmed: 73% broneeringutest teeb külaline ise veebis
RühmOsakaal
Külaline veebis72,7%
Restorani sisestatud27,3%
Periood
Broneeringud, tehtud alates 1. oktoobrist 2025 külastusteks kuni 30. septembrini 2026
Andmepunktid
37 644
Restoranid
38 Belgia restorani
Meetod
Veebis tähendab, et külaline broneeris broneerimislehe, restorani veebisaidi vidina või Reserve with Google kaudu; ülejäänud sisestas restoran (telefon, ette teatamata tulek, e-kiri). Kanalita imporditud broneeringud on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 2/9

Veebi osakaal püsib 73% ja 78% vahel

Kuust kuusse liigub veebi osakaal 73% ja 78% vahel. Veebis broneerimine ei ole alles saabuv trend: see on juba tavaline viis broneerida.

72,5%Jaanuar74,8%Veebruar75,1%Märts77,8%Aprill76%Mai73,9%Juuni73,4%Juuli76,1%August74,3%September
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 42 Belgia restorani · 37 680 andmepunkti
Andmed: Veebi osakaal püsib 73% ja 78% vahel
RühmOsakaal
Jaanuar72,5%
Veebruar74,8%
Märts75,1%
Aprill77,8%
Mai76%
Juuni73,9%
Juuli73,4%
August76,1%
September74,3%
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
37 680
Restoranid
42 Belgia restorani
Meetod
Veebi osakaal restorani kohta külastuskuu kaupa (vähemalt 20 broneeringut), keskmistatud sel kuul aktiivsete restoranide lõikes.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 3/9

Paarid broneerivad veebis, suured grupid helistavad

Kahe külalise puhul tehakse 78% broneeringutest veebis. Seitsme või kaheksa puhul langeb see 52%-ni ja üheksa või enama puhul broneerib veebis vaid 21%: suured grupid tahavad endiselt kellegagi rääkida.

1: 65,1%65,1%12: 77,7%77,7%23–4: 76,8%76,8%3–45–6: 74,2%74,2%5–67–8: 52%52%7–89+: 21%21%9+
Allikas: HappyChef Datahub · Broneeringud, tehtud alates 1. oktoobrist 2025 külastusteks kuni 30. septembrini 2026 · 42 Belgia restorani · 37 680 andmepunkti
Andmed: Paarid broneerivad veebis, suured grupid helistavad
RühmOsakaalAndmepunktid
165,1%369
277,7%18 045
3–476,8%12 388
5–674,2%3970
7–852%1467
9+21%1441
Periood
Broneeringud, tehtud alates 1. oktoobrist 2025 külastusteks kuni 30. septembrini 2026
Andmepunktid
37 680
Restoranid
42 Belgia restorani
Meetod
Veebi osakaal seltskonna suuruse kaupa, arvutatud iga restorani sees (vähemalt 10 broneeringut rühma kohta), seejärel keskmistatud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 4/9

Neljapäeval on veebi osakaal kõige suurem

Neljapäevaseid külastusi broneeritakse kõige sagedamini veebis (76%). Pühapäeval on veebi osakaal kõige väiksem (68%), rohkem on helistavaid peresid ja gruppe.

Esmaspäev: 71,7%71,7%ETeisipäev: 71,4%71,4%TKolmapäev: 70,6%70,6%KNeljapäev: 75,8%75,8%NReede: 75,4%75,4%RLaupäev: 72,1%72,1%LPühapäev: 68%68%P
Allikas: HappyChef Datahub · Broneeringud, tehtud alates 1. oktoobrist 2025 külastusteks kuni 30. septembrini 2026 · 42 Belgia restorani · 37 680 andmepunkti
Andmed: Neljapäeval on veebi osakaal kõige suurem
RühmOsakaal
Esmaspäev71,7%
Teisipäev71,4%
Kolmapäev70,6%
Neljapäev75,8%
Reede75,4%
Laupäev72,1%
Pühapäev68%
Periood
Broneeringud, tehtud alates 1. oktoobrist 2025 külastusteks kuni 30. septembrini 2026
Andmepunktid
37 680
Restoranid
42 Belgia restorani
Meetod
Veebi osakaal külastuse nädalapäeva kaupa, arvutatud iga restorani sees (vähemalt 10 broneeringut rühma kohta), seejärel keskmistatud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 5/9

Sama päeva lauad broneeritakse endiselt sagedamini telefoni teel

Tänase laua puhul tehakse 61% broneeringutest veebis, kaks kuni seitse päeva ette broneeritud külastuse puhul aga 77%: viimase hetke laud on koht, kus telefon on endiselt kõige olulisem.

  • Samal päeval61,4%
  • Järgmisel päeval74,8%
  • 2–7 päeva76,8%
  • 8–30 päeva73,5%
  • 30+ päeva71,7%
Allikas: HappyChef Datahub · Broneeringud, tehtud alates 1. oktoobrist 2025 külastusteks kuni 30. septembrini 2026 · 42 Belgia restorani · 37 409 andmepunkti
Andmed: Sama päeva lauad broneeritakse endiselt sagedamini telefoni teel
RühmOsakaalAndmepunktid
Samal päeval61,4%7213
Järgmisel päeval74,8%5036
2–7 päeva76,8%10 704
8–30 päeva73,5%8978
30+ päeva71,7%5478
Periood
Broneeringud, tehtud alates 1. oktoobrist 2025 külastusteks kuni 30. septembrini 2026
Andmepunktid
37 409
Restoranid
42 Belgia restorani
Meetod
Veebi osakaal selle järgi, kui kaugele ette broneering tehti, arvutatud iga restorani sees (vähemalt 10 broneeringut rühma kohta), seejärel keskmistatud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 6/9

12,5% veebibroneeringutest saabub alates kella 21:00

Veebibroneeringud saavutavad tipu kell 17:00, kui külalised oma õhtut planeerivad. Kuid 12,5% saabub alates kella 21:00, kui köök sulgub ja telefonile ei vastaks keegi.

00:00: 0,5%0,5%001:00: 0,1%0,1%02:00: 0%0%03:00: 0%0%304:00: 0,1%0,1%05:00: 0,1%0,1%06:00: 0,5%0,5%607:00: 1,7%08:00: 3,3%09:00: 5,6%910:00: 6%11:00: 6,5%12:00: 6,8%1213:00: 6,7%14:00: 5,8%15:00: 6,4%1516:00: 7,3%17:00: 8,5%18:00: 8,3%1819:00: 7,9%20:00: 6,7%21:00: 5,7%5,7%2122:00: 4%4%23:00: 1,4%1,4%
Allikas: HappyChef Datahub · Veebibroneeringud, tehtud 1. oktoobrist 2025 kuni 30. septembrini 2026 · 34 Belgia restorani · 27 048 andmepunkti
Andmed: 12,5% veebibroneeringutest saabub alates kella 21:00
RühmOsakaalAndmepunktid
00:000,5%131
01:000,1%45
02:000%14
03:000%11
04:000,1%17
05:000,1%21
06:000,5%135
07:001,7%432
08:003,3%898
09:005,6%1667
10:006%1701
11:006,5%1829
12:006,8%1877
13:006,7%1807
14:005,8%1539
15:006,4%1544
16:007,3%1780
17:008,5%2171
18:008,3%2202
19:007,9%2148
20:006,7%1909
21:005,7%1586
22:004%1187
23:001,4%397
Periood
Veebibroneeringud, tehtud 1. oktoobrist 2025 kuni 30. septembrini 2026
Andmepunktid
27 048
Restoranid
34 Belgia restorani
Meetod
Tund (Belgia aja järgi), mil külalised veebibroneeringud tegid. Teenindusajad on 12:00–13:59 ja 18:00–20:59. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 7/9

36,5% veebibroneeringutest saabub teeninduse ajal

36,5% veebibroneeringutest tehakse lõuna (12:00–13:59) või õhtusöögi (18:00–20:59) ajal, täpselt neil tundidel, kui meeskonnal pole telefoni jaoks vaba kätt.

00:00: 0,5%001:00: 0,1%02:00: 0%03:00: 0%304:00: 0,1%05:00: 0,1%06:00: 0,5%607:00: 1,7%08:00: 3,3%09:00: 5,6%910:00: 6%11:00: 6,5%12:00: 6,8%6,8%1213:00: 6,7%6,7%14:00: 5,8%15:00: 6,4%1516:00: 7,3%17:00: 8,5%18:00: 8,3%8,3%1819:00: 7,9%7,9%20:00: 6,7%6,7%21:00: 5,7%2122:00: 4%23:00: 1,4%
Allikas: HappyChef Datahub · Veebibroneeringud, tehtud 1. oktoobrist 2025 kuni 30. septembrini 2026 · 34 Belgia restorani · 27 048 andmepunkti
Andmed: 36,5% veebibroneeringutest saabub teeninduse ajal
RühmOsakaalAndmepunktid
00:000,5%131
01:000,1%45
02:000%14
03:000%11
04:000,1%17
05:000,1%21
06:000,5%135
07:001,7%432
08:003,3%898
09:005,6%1667
10:006%1701
11:006,5%1829
12:006,8%1877
13:006,7%1807
14:005,8%1539
15:006,4%1544
16:007,3%1780
17:008,5%2171
18:008,3%2202
19:007,9%2148
20:006,7%1909
21:005,7%1586
22:004%1187
23:001,4%397
Periood
Veebibroneeringud, tehtud 1. oktoobrist 2025 kuni 30. septembrini 2026
Andmepunktid
27 048
Restoranid
34 Belgia restorani
Meetod
Tund (Belgia aja järgi), mil külalised veebibroneeringud tegid. Teenindusajad on 12:00–13:59 ja 18:00–20:59. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 8/9

Reede on päev, mil külalised kõige rohkem broneerivad

Külalised teevad kõige rohkem veebibroneeringuid reedel (16,5%) ja kõige vähem esmaspäeval (12,8%).

Esmaspäev: 12,8%12,8%ETeisipäev: 12,9%12,9%TKolmapäev: 13,9%13,9%KNeljapäev: 14,8%14,8%NReede: 16,5%16,5%RLaupäev: 16,2%16,2%LPühapäev: 13%13%P
Allikas: HappyChef Datahub · Veebibroneeringud, tehtud 1. oktoobrist 2025 kuni 30. septembrini 2026 · 34 Belgia restorani · 27 048 andmepunkti
Andmed: Reede on päev, mil külalised kõige rohkem broneerivad
RühmOsakaalAndmepunktid
Esmaspäev12,8%3801
Teisipäev12,9%3609
Kolmapäev13,9%4077
Neljapäev14,8%4001
Reede16,5%4191
Laupäev16,2%3799
Pühapäev13%3570
Periood
Veebibroneeringud, tehtud 1. oktoobrist 2025 kuni 30. septembrini 2026
Andmepunktid
27 048
Restoranid
34 Belgia restorani
Meetod
Nädalapäev, mil külalised veebibroneeringud tegid. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 9/9

Broneerimisleht konverteerib 18,6%, veebisaidi vidin 3,8%

HappyChefi broneerimislehel avatud seanssidest lõpeb broneeringuga 18,6%. Restorani enda veebisaidile manustatud vidina puhul on see 3,8%, tõenäoliselt seetõttu, et paljud külastajad avavad selle ainult vabade aegade kontrollimiseks.

  • HappyChefi broneerimisleht18,6%
  • Vidin restorani veebisaidil3,8%
Allikas: HappyChef Datahub · Broneerimisseansid 12. augustist 13. oktoobrini 2026 · 39 Belgia restorani · 99 634 andmepunkti
Andmed: Broneerimisleht konverteerib 18,6%, veebisaidi vidin 3,8%
RühmOsakaalAndmepunktid
HappyChefi broneerimisleht18,6%32 312
Vidin restorani veebisaidil3,8%66 943
Periood
Broneerimisseansid 12. augustist 13. oktoobrini 2026
Andmepunktid
99 634
Restoranid
39 Belgia restorani
Meetod
Lõpetatud veebibroneeringud jagatud avatud broneerimisseanssidega, restorani ja sisenemispunkti kaupa (vähemalt 100 seanssi), keskmistatud: HappyChefi broneerimisleht võrreldes restorani enda veebisaidi vidinaga.
Laadi andmed alla (CSV)

Kuidas see artikkel valmis

Periood

Broneeringud, tehtud alates 1. oktoobrist 2025 külastusteks kuni 30. septembrini 2026 · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · Veebibroneeringud, tehtud 1. oktoobrist 2025 kuni 30. septembrini 2026 · Broneerimisseansid 12. augustist 13. oktoobrini 2026

Andmepunktid

9 ülevaadet, igaüks vähemalt 27 048 andmepunkti põhjal (suurim 99 634 põhjal), 34–42 Belgia restoranist.

Meetod

Anonüümsed koondnäitajad Belgia HappyChefi restoranide kohta, iga restoran võrdse kaaluga ja iga näitaja vähemalt viie restorani ja 1000 andmepunkti põhjal.

Nende andmete kohta

See analüüs põhineb Belgia restoranidel, mis kasutavad HappyChefi: olenevalt ülevaatest 34–42 restorani. Perioodi jooksul liitunud restoranid on normaliseeritud, et restoranide kasvav arv ei paisutaks kunagi trendi, demo- ja testkontod on välja jäetud ning kohatäiteväärtusi (nullina salvestatud tühi väli) ei arvestata.

Iga näitaja on anonüümne koondnäitaja. Igaüks ühendab vähemalt viit restorani ja vähemalt 1000 andmepunkti, ühtegi restorani ei nimetata ega tõsteta esile ning külalise nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ega märkust ei avaldata kunagi.

Veel Datahubist

"Ideaalne lahendus restorani omanikule! Soovitan kõigile. Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane, palju funktsionaalsust."
Stefaan Van Steenberge L'Homard Bizarre Sint-Martens-Latem
"Väga selge mobiilirakendus ja töölauaversioon, tundub loomulik. Ülimalt kasutajasõbralik ja lihtne seadistada."
Leenken Vervliet Soul Kitchen Tallinn
"Suurepärane teenus toitlustusettevõtjatele. Soovitan HappyChefi kõigile — palju soodsam hind kui suurtel tegijatel."
Mathias Van den Hauwe Trend Neuf Watervliet

Pange need teadmised tööle oma restoranis

HappyChef näitab teile samu näitajaid teie enda restorani kohta: teie kõige rahvarohkemad päevad, teie tühistamised, teie tagasi tulevad külalised.

Alusta tasuta · saa omanikuks ühekordse maksega · ilma kuutasuta