HappyChef Datahub

Laupäeva õhtu, 19:00. Belgia kõige nõutum laud.

Millal belglased tegelikult väljas söömas käivad: päev päeva, söögikord söögikorra ja kellaaeg kellaaja järel.

HappyChef Datahub

Restorani nädal ei koosne seitsmest võrdsest päevast. Belgia restoranides kannavad reede ja laupäev koos üle poole kõigist broneeritud külalistest, esmaspäev on vaevu märgatav ja pühapäev muutub vaikselt nädala suurimaks lõunaks. Õhtusöök koondub ühe ainsa kellaaja ümber ning laupäeval on seitse kohta kümnest broneeritud juba enne, kui uksed avanevad. Need üksteist ülevaadet näitavad, millal saal täitub ja millal mitte.

  • Belgia restoranid
  • 11 ülevaadet
  • Andmed kuni 30. septembrini 2026

Selle artikli ülevaated

  1. Laupäev toob 28,5% nädala külalistest, esmaspäev vaid 4,7%
  2. Õhtusöögil võtab laupäev üksi 34,6%
  3. Pühapäev on lõunapäev: 31% kõigist lõunakülalistest
  4. Pühapäeval on 46,6% broneeringutest lõunaks
  5. Kaks kolmandikku kõigist broneeringutest on õhtusöögiks
  6. 19:00 on kõige broneeritum õhtusöögiaeg, 31,4%
  7. 12:30 ja 12:00 võtavad 62% lõunabroneeringutest
  8. Õhtusöök algab kõige varem pühapäeval, keskmiselt kell 18:30
  9. 48,5% broneeringutest algab täistunnil
  10. Laupäev toob 42 broneeritud külalist, kolmapäev 19
  11. Laupäeval on 71% kohtadest ette broneeritud

Ülevaade 1/11

Laupäev toob 28,5% nädala külalistest, esmaspäev vaid 4,7%

Laupäev on selgelt kõige rahvarohkem päev, 28,5% kõigist broneeritud külalistest, järgneb reede 23,1%. Koos kannavad nädalavahetuse kaks õhtut 52% nädalast. Laupäeval tuleb 3,7× rohkem külalisi kui teisipäeval.

Esmaspäev: 4,7%4,7%ETeisipäev: 7,6%7,6%TKolmapäev: 7,1%7,1%KNeljapäev: 12,2%12,2%NReede: 23,1%23,1%RLaupäev: 28,5%28,5%LPühapäev: 16,7%16,7%P
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 35 Belgia restorani · 46 020 andmepunkti
Andmed: Laupäev toob 28,5% nädala külalistest, esmaspäev vaid 4,7%
RühmOsakaal
Esmaspäev4,7%
Teisipäev7,6%
Kolmapäev7,1%
Neljapäev12,2%
Reede23,1%
Laupäev28,5%
Pühapäev16,7%
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
46 020
Restoranid
35 Belgia restorani
Meetod
Iga restorani nädala külaliste osakaal igal nädalapäeval, restoranide keskmine. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 2/11

Õhtusöögil võtab laupäev üksi 34,6%

Õhtusöök on veelgi koondunum kui nädal tervikuna: 34,6% kõigist õhtusöögikülalistest tuleb laupäeval ja 24,8% reedel, esmaspäeval aga vaid 4%.

Esmaspäev: 4%4%ETeisipäev: 7,4%7,4%TKolmapäev: 6,4%6,4%KNeljapäev: 12,2%12,2%NReede: 24,8%24,8%RLaupäev: 34,6%34,6%LPühapäev: 10,6%10,6%P
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 36 Belgia restorani · 31 453 andmepunkti
Andmed: Õhtusöögil võtab laupäev üksi 34,6%
RühmOsakaal
Esmaspäev4%
Teisipäev7,4%
Kolmapäev6,4%
Neljapäev12,2%
Reede24,8%
Laupäev34,6%
Pühapäev10,6%
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
31 453
Restoranid
36 Belgia restorani
Meetod
Iga restorani õhtusöögikülaliste osakaal nädalapäeva kaupa, restoranide keskmine. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 3/11

Pühapäev on lõunapäev: 31% kõigist lõunakülalistest

Lõuna järgib teistsugust rütmi. Pühapäev toob 31% nädala lõunakülalistest, 1,6× rohkem kui reede (19,1%), mis on kõige rahvarohkem tööpäeva lõuna.

Esmaspäev: 5,5%5,5%ETeisipäev: 7,8%7,8%TKolmapäev: 7,6%7,6%KNeljapäev: 13,2%13,2%NReede: 19,1%19,1%RLaupäev: 15,8%15,8%LPühapäev: 31%31%P
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 28 Belgia restorani · 13 650 andmepunkti
Andmed: Pühapäev on lõunapäev: 31% kõigist lõunakülalistest
RühmOsakaal
Esmaspäev5,5%
Teisipäev7,8%
Kolmapäev7,6%
Neljapäev13,2%
Reede19,1%
Laupäev15,8%
Pühapäev31%
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
13 650
Restoranid
28 Belgia restorani
Meetod
Iga restorani lõunakülaliste osakaal nädalapäeva kaupa, restoranide keskmine. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 4/11

Pühapäeval on 46,6% broneeringutest lõunaks

Restoranides, mis pakuvad nii lõunat kui ka õhtusööki, on peaaegu pool pühapäevastest broneeringutest (46,6%) lõunaks. Laupäeval on see vaid 14,4%: laupäev kuulub õhtusöögile. Nädala keskel on umbes iga neljas broneering lõunaks (27,1% kolmapäeval).

Esmaspäev: 42,3%42,3%ETeisipäev: 27%27%TKolmapäev: 27,1%27,1%KNeljapäev: 28,3%28,3%NReede: 23,4%23,4%RLaupäev: 14,4%14,4%LPühapäev: 46,6%46,6%P
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 34 Belgia restorani · 45 352 andmepunkti
Andmed: Pühapäeval on 46,6% broneeringutest lõunaks
RühmOsakaal
Esmaspäev42,3%
Teisipäev27%
Kolmapäev27,1%
Neljapäev28,3%
Reede23,4%
Laupäev14,4%
Pühapäev46,6%
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
45 352
Restoranid
34 Belgia restorani
Meetod
Lõuna osakaal lõuna- ja õhtusöögibroneeringutest kokku, nädalapäeva kaupa. Arvesse lähevad ainult restoranid, mis võtavad vastu nii lõuna- kui ka õhtusöögibroneeringuid. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 5/11

Kaks kolmandikku kõigist broneeringutest on õhtusöögiks

Õhtusöök moodustab 67,6% kõigist broneeringutest ja lõuna 25,5%. Pärastlõuna lõuna ja õhtusöögi vahel on peaaegu tühi, 1,2% broneeringutest.

  • Hommikusöök5,6%
  • Lõuna25,5%
  • Pärastlõuna1,2%
  • Õhtusöök67,6%
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 41 Belgia restorani · 46 408 andmepunkti
Andmed: Kaks kolmandikku kõigist broneeringutest on õhtusöögiks
RühmOsakaalAndmepunktid
Hommikusöök5,6%662
Lõuna25,5%13 794
Pärastlõuna1,2%417
Õhtusöök67,6%31 535
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
46 408
Restoranid
41 Belgia restorani
Meetod
Broneeritud algusaeg liigitatud hommikusöögiks (enne 11:00), lõunaks (11:00–14:59), pärastlõunaks (15:00–16:59) või õhtusöögiks (17:00 ja hiljem). Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 6/11

19:00 on kõige broneeritum õhtusöögiaeg, 31,4%

Peaaegu kolmandik õhtusöögibroneeringutest algab täpselt kell 19:00 (31,4%). Järgneb 19:30 14,9%, napilt enne kella 18:30, mille osakaal on 14,5%. Vähesed külalised broneerivad õhtusöögi pärast kella 20:00.

  • 19:0031,4%
  • 19:3014,9%
  • 18:3014,5%
  • 18:0011,4%
  • 20:005,9%
  • 19:155,2%
  • 17:303,4%
  • 18:453,3%
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 37 Belgia restorani · 31 485 andmepunkti
Andmed: 19:00 on kõige broneeritum õhtusöögiaeg, 31,4%
RühmOsakaalAndmepunktid
19:0031,4%8743
19:3014,9%4122
18:3014,5%4908
18:0011,4%4101
20:005,9%1562
19:155,2%1836
17:303,4%1431
18:453,3%1186
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
31 485
Restoranid
37 Belgia restorani
Meetod
Iga restorani õhtusöögibroneeringute osakaal algusaja kaupa, restoranide keskmine. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 7/11

12:30 ja 12:00 võtavad 62% lõunabroneeringutest

Lõunat broneeritakse veelgi tihedamalt: 12:30 võtab 34,7% ja 12:00 27,3%. Koos kannavad kaks kellaaega 62% kõigist lõunabroneeringutest.

  • 12:3034,7%
  • 12:0027,3%
  • 13:0014,8%
  • 12:158,5%
  • 12:453,2%
  • 13:302,8%
  • 11:302,3%
  • 14:001,8%
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 29 Belgia restorani · 13 694 andmepunkti
Andmed: 12:30 ja 12:00 võtavad 62% lõunabroneeringutest
RühmOsakaalAndmepunktid
12:3034,7%4639
12:0027,3%3909
13:0014,8%1651
12:158,5%1747
12:453,2%541
13:302,8%253
11:302,3%295
14:001,8%138
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
13 694
Restoranid
29 Belgia restorani
Meetod
Iga restorani lõunabroneeringute osakaal algusaja kaupa, restoranide keskmine. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 8/11

Õhtusöök algab kõige varem pühapäeval, keskmiselt kell 18:30

Keskmine broneeritud õhtusöögiaeg on 18:52. Külalised alustavad kõige varem pühapäeval (18:30) ja kõige hiljem reedel (18:57), kui algab nädalavahetus.

Esmaspäev: 18:3418:34ETeisipäev: 18:5018:50TKolmapäev: 18:4618:46KNeljapäev: 18:5018:50NReede: 18:5718:57RLaupäev: 18:5418:54LPühapäev: 18:3018:30P
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 33 Belgia restorani · 31 547 andmepunkti
Andmed: Õhtusöök algab kõige varem pühapäeval, keskmiselt kell 18:30
RühmKellaaeg
Esmaspäev18:34
Teisipäev18:50
Kolmapäev18:46
Neljapäev18:50
Reede18:57
Laupäev18:54
Pühapäev18:30
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
31 547
Restoranid
33 Belgia restorani
Meetod
Keskmine broneeritud õhtusöögi algusaeg nädalapäeva kaupa, restorani kohta, seejärel keskmine. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 9/11

48,5% broneeringutest algab täistunnil

Külalised mõtlevad ümmarguste numbritena: 48,5% broneeringutest algab täistunnil ja 35,7% pooltunnil. Veerandtunnid (:15 ja :45) võtavad 15,2%.

  • Täistund (:00)48,5%
  • Pooltund (:30)35,7%
  • Veerandtund (:15/:45)15,2%
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 41 Belgia restorani · 46 408 andmepunkti
Andmed: 48,5% broneeringutest algab täistunnil
RühmOsakaalAndmepunktid
Täistund (:00)48,5%21 726
Pooltund (:30)35,7%16 317
Veerandtund (:15/:45)15,2%7989
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
46 408
Restoranid
41 Belgia restorani
Meetod
Broneeritud algusaja minutid: täistund, pooltund või veerandtund. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 10/11

Laupäev toob 42 broneeritud külalist, kolmapäev 19

Broneeringutega päeval võtab restoran keskmiselt vastu 33 broneeritud külalist. Laupäeval tõuseb see 42-ni ja kolmapäeval langeb 19-ni, enne ette teatamata tulijaid.

Esmaspäev: 22,322,3ETeisipäev: 21,421,4TKolmapäev: 18,718,7KNeljapäev: 25,125,1NReede: 35,835,8RLaupäev: 41,741,7LPühapäev: 39,339,3P
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 31 Belgia restorani · 46 441 andmepunkti
Andmed: Laupäev toob 42 broneeritud külalist, kolmapäev 19
RühmKeskmine
Esmaspäev22,3
Teisipäev21,4
Kolmapäev18,7
Neljapäev25,1
Reede35,8
Laupäev41,7
Pühapäev39,3
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
46 441
Restoranid
31 Belgia restorani
Meetod
Ette broneeritud külalised restorani kohta päevadel, kus oli vähemalt üks broneering, nädalapäeva kaupa, restoranide keskmine. Ilma broneeringuta tulnud külalisi andmetes ei ole, seega loetakse ainult broneeritud külalisi.
Laadi andmed alla (CSV)

Ülevaade 11/11

Laupäeval on 71% kohtadest ette broneeritud

Võrreldes restoranide määratud kohtade arvuga on laupäeva õhtul juba broneeritud 71% kohtadest ja reedel 56%. Esmaspäeval on see 27%; terve nädala peale 47%.

Esmaspäev: 26,9%26,9%ETeisipäev: 43,3%43,3%TKolmapäev: 34,7%34,7%KNeljapäev: 38%38%NReede: 55,8%55,8%RLaupäev: 71,1%71,1%LPühapäev: 42,2%42,2%P
Allikas: HappyChef Datahub · Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · 35 Belgia restorani · 31 547 andmepunkti
Andmed: Laupäeval on 71% kohtadest ette broneeritud
RühmOsakaal
Esmaspäev26,9%
Teisipäev43,3%
Kolmapäev34,7%
Neljapäev38%
Reede55,8%
Laupäev71,1%
Pühapäev42,2%
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
31 547
Restoranid
35 Belgia restorani
Meetod
Ette broneeritud õhtusöögikülalised jagatud restorani seadetes määratud kohtade arvuga, õhtusöögiteenindustel, kus oli vähemalt üks broneering. Ilma kohtade arvuta või alla 10 kohaga restoranid on välja jäetud.
Laadi andmed alla (CSV)

Kuidas see artikkel valmis

Periood

Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026

Andmepunktid

11 ülevaadet, igaüks vähemalt 13 650 andmepunkti põhjal (suurim 46 441 põhjal), 28–41 Belgia restoranist.

Meetod

Anonüümsed koondnäitajad Belgia HappyChefi restoranide kohta, iga restoran võrdse kaaluga ja iga näitaja vähemalt viie restorani ja 1000 andmepunkti põhjal.

Nende andmete kohta

See analüüs põhineb Belgia restoranidel, mis kasutavad HappyChefi: olenevalt ülevaatest 28–41 restorani. Perioodi jooksul liitunud restoranid on normaliseeritud, et restoranide kasvav arv ei paisutaks kunagi trendi, demo- ja testkontod on välja jäetud ning kohatäiteväärtusi (nullina salvestatud tühi väli) ei arvestata.

Iga näitaja on anonüümne koondnäitaja. Igaüks ühendab vähemalt viit restorani ja vähemalt 1000 andmepunkti, ühtegi restorani ei nimetata ega tõsteta esile ning külalise nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ega märkust ei avaldata kunagi.

Veel Datahubist

"Ideaalne lahendus restorani omanikule! Soovitan kõigile. Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane, palju funktsionaalsust."
Stefaan Van Steenberge L'Homard Bizarre Sint-Martens-Latem
"Väga selge mobiilirakendus ja töölauaversioon, tundub loomulik. Ülimalt kasutajasõbralik ja lihtne seadistada."
Leenken Vervliet Soul Kitchen Tallinn
"Suurepärane teenus toitlustusettevõtjatele. Soovitan HappyChefi kõigile — palju soodsam hind kui suurtel tegijatel."
Mathias Van den Hauwe Trend Neuf Watervliet

Pange need teadmised tööle oma restoranis

HappyChef näitab teile samu näitajaid teie enda restorani kohta: teie kõige rahvarohkemad päevad, teie tühistamised, teie tagasi tulevad külalised.

Alusta tasuta · saa omanikuks ühekordse maksega · ilma kuutasuta