"Ideaalne lahendus restorani omanikule! Soovitan kõigile. Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane, palju funktsionaalsust."
Keskmiselt 4,56 tärni. Ülejäänu otsustab toit.
Mida külalised pärast külastust hindavad, kirjutavad ja soovitavad, restorani enda arvustusvormi põhjal.
HappyChef Datahub
Külalised on Belgia restoranide vastu helded: kaks kolmest annavad viis tärni ja Net Promoter Score on kaugelt üle selle, mida enamik ettevõtteid saavutab. Sõbralikkus saab kõigist kõrgeima hinde. Kuid kui külastus läheb viltu, langetavad külalised esimesena toidu hinnet ja need rahulolematud külalised kirjutavad kolm korda rohkem kui rahulolevad. Need üksteist ülevaadet pärinevad arvustusvormist, mille restoranid pärast külastust saadavad, ja iga kommentaar jääb privaatseks.
Selle artikli ülevaated
- Külalised annavad keskmiselt 4,56 tärni
- Net Promoter Score +74
- Sõbralikkus saab kõrgeima hinde, 4,8
- Madalates arvustustes saab toit madalaima hinde: 3,35
- Rahulolematud külalised kirjutavad 3 korda rohkem
- Pearoog on lemmik: seda eelistab 71%
- Vähe kaebusi, eesotsas toit, mis pole piisavalt üllatav
- Suured grupid hindavad veidi madalamalt: 4,54
- Reedesed külastused saavad kõrgeima hinde, pühapäevased madalaima
- Hinded tõusevad jaanuari 4,34-lt aprilli 4,67-ni
- 26% rahulolevatest külalistest avaldab arvustuse ka avalikult
Ülevaade 1/11
Külalised annavad keskmiselt 4,56 tärni
Keskmine hinne on 4,56 viiest. 67% külalistest annab viis tärni ja vaid 2,8% kaks tärni või vähem.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| 5 ★ | 66,8% | 8116 |
| 4 ★ | 26,1% | 2666 |
| 3 ★ | 4,3% | 480 |
| 2 ★ | 1,5% | 144 |
| 1 ★ | 1,2% | 119 |
- Periood
- Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 11 525
- Restoranid
- 29 Belgia restorani
- Meetod
- Üldine tärnihinne (1 kuni 5), mille külalised andsid arvustusvormil, mille restoran pärast külastust saadab. Restorani kohta vähemalt 30 arvustusega, keskmistatud. Teistelt platvormidelt imporditud arvustused on välja jäetud.
Ülevaade 2/11
Net Promoter Score +74
Küsimusele, kui tõenäoliselt nad restorani soovitaksid, vastab 80% külalistest 9 või 10 ja vaid 5,2% 6 või vähem: Net Promoter Score +74.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| 0 | 1,3% | 82 |
| 1 | 0,2% | 13 |
| 2 | 0,3% | 19 |
| 3 | 0,2% | 14 |
| 4 | 0,4% | 26 |
| 5 | 0,9% | 57 |
| 6 | 1,1% | 71 |
| 7 | 2,6% | 170 |
| 8 | 10,7% | 695 |
| 9 | 20,5% | 1333 |
| 10 | 61,9% | 4021 |
- Periood
- Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 6406
- Restoranid
- 26 Belgia restorani
- Meetod
- Net Promoter Score küsimusest "Kui tõenäoliselt soovitaksite meid?" (0 kuni 10): vastuste 9 või 10 osakaal miinus vastuste 0 kuni 6 osakaal, restorani kohta, keskmistatud. Graafik näitab kõiki vastuseid koondatult.
Ülevaade 3/11
Sõbralikkus saab kõrgeima hinde, 4,8
Kolmest aspektist, mida külalised hindavad, on sõbralikkus ja teenindus esikohal 4,8-ga, enne toitu (4,66) ning sisekujundust ja õhkkonda (4,54).
| Rühm | Keskmine hinne |
|---|---|
| Toit | 4,66 |
| Sõbralikkus ja teenindus | 4,8 |
| Sisekujundus ja õhkkond | 4,54 |
- Periood
- Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 9760
- Restoranid
- 38 Belgia restorani
- Meetod
- Keskmine hinne 1 kuni 5 aspekti kaupa, restorani kohta vähemalt 30 arvustusega, keskmistatud.
Ülevaade 4/11
Madalates arvustustes saab toit madalaima hinde: 3,35
Kuni kolme tärniga arvustustes saab toit 3,35, vähem kui sisekujundus (3,82) ja teenindus (3,96). Kui külastus valmistab pettumuse, on põhjus tavaliselt taldrikul.
| Rühm | Keskmine hinne |
|---|---|
| Toit | 3,35 |
| Sõbralikkus ja teenindus | 3,96 |
| Sisekujundus ja õhkkond | 3,82 |
- Periood
- Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 9760
- Restoranid
- 38 Belgia restorani
- Meetod
- 503 arvustuses, kus oli kolm tärni või vähem (9760-st): iga aspekti keskmine hinne. Madalaima hindega aspekt on kõige tõenäolisem põhjus. Koondatud, sest madalad hinded on ühes restoranis harvad.
Ülevaade 5/11
Rahulolematud külalised kirjutavad 3 korda rohkem
35% arvustustest sisaldab kirjalikku kommentaari, tavaliselt 10 sõna pikka. Kuni kolme tärniga arvustustes on 31 sõna, viie tärniga arvustustes aga 10.
| Rühm | Keskmine |
|---|---|
| Kuni 3 tärniga arvustused | 30,5 |
| 5 tärniga arvustused | 10 |
- Periood
- Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 11 636
- Restoranid
- 38 Belgia restorani
- Meetod
- Kirjaliku kommentaariga arvustuste osakaal ja kommentaari pikkus sõnades (mediaan restorani kohta, seejärel mediaan). Kommentaare endid ei avaldata kunagi.
Ülevaade 6/11
Pearoog on lemmik: seda eelistab 71%
Küsimusele, milline käik meeldis neile kõige rohkem, nimetab 71% külalistest pearooga, 25% eelrooga ja vaid 4,1% magustoitu.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| Pearoog | 71,4% | 774 |
| Eelroog | 24,5% | 384 |
| Magustoit | 4,1% | 57 |
- Periood
- Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 1215
- Restoranid
- 19 Belgia restorani
- Meetod
- Vastused valikulisele küsimusele "Milline käik meeldis teile kõige rohkem?", restorani kohta, keskmistatud.
Ülevaade 7/11
Vähe kaebusi, eesotsas toit, mis pole piisavalt üllatav
Vaid 3,1% arvustusvormidest sisaldab märkust sisekujunduse ja 2,8% toidu kohta. Kõige sagedamini märgitakse, et toit pole piisavalt üllatav (1,2%), enne liiga lärmakat ruumi (0,8%).
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| Toit pole piisavalt üllatav | 1,2% | 79 |
| Liiga lärmakas | 0,8% | 51 |
| Pole piisavalt hubane | 0,7% | 49 |
| Liiga pime | 0,6% | 42 |
| Liiga väikesed portsjonid | 0,6% | 40 |
| Liiga rahvarohke | 0,4% | 26 |
| Liiga vähe valikut | 0,4% | 23 |
| Liiga külm | 0,3% | 21 |
| Liiga soolane | 0,2% | 16 |
- Periood
- Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 6587
- Restoranid
- 38 Belgia restorani
- Meetod
- Arvustusvormi valikulised märkeruudud ("mis võiks olla parem?"): iga märkusega arvustusvormide osakaal.
Ülevaade 8/11
Suured grupid hindavad veidi madalamalt: 4,54
Kolme- või neljaliikmelised lauad annavad keskmiselt 4,66; seitsme- või enamaliikmelised grupid annavad 4,54. Suuri laudu on raskem täiuslikult teenindada.
| Rühm | Keskmine hinne | Andmepunktid |
|---|---|---|
| 1–2 | 4,65 | 1231 |
| 3–4 | 4,66 | 791 |
| 5–6 | 4,63 | 202 |
| 7+ | 4,54 | 102 |
- Periood
- Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 2326
- Restoranid
- 36 Belgia restorani
- Meetod
- Keskmine üldhinne arvustusega seotud broneeringu seltskonna suuruse järgi. Koondatud.
Ülevaade 9/11
Reedesed külastused saavad kõrgeima hinde, pühapäevased madalaima
Reedel külastanud külalised annavad keskmiselt 4,69, pühapäeval tulnud 4,57.
| Rühm | Keskmine hinne | Andmepunktid |
|---|---|---|
| Esmaspäev | 4,6 | 136 |
| Teisipäev | 4,68 | 227 |
| Kolmapäev | 4,62 | 190 |
| Neljapäev | 4,63 | 298 |
| Reede | 4,69 | 537 |
| Laupäev | 4,66 | 552 |
| Pühapäev | 4,57 | 386 |
- Periood
- Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 2326
- Restoranid
- 36 Belgia restorani
- Meetod
- Keskmine üldhinne külastuse nädalapäeva järgi. Koondatud.
Ülevaade 10/11
Hinded tõusevad jaanuari 4,34-lt aprilli 4,67-ni
Keskmine hinne tõuseb jaanuari 4,34-lt aprilli 4,67-ni ja püsib kõrge juunini, enne kui stabiliseerub septembris 4,52 juures.
| Rühm | Keskmine hinne |
|---|---|
| Jaanuar | 4,34 |
| Veebruar | 4,4 |
| Märts | 4,54 |
| Aprill | 4,67 |
| Mai | 4,65 |
| Juuni | 4,67 |
| Juuli | 4,53 |
| August | 4,59 |
| September | 4,52 |
- Periood
- Arvustused jaanuarist septembrini 2026
- Andmepunktid
- 7539
- Restoranid
- 30 Belgia restorani
- Meetod
- Keskmine hinne restorani kohta kuus (vähemalt 10 arvustust), restoranide keskmine.
Ülevaade 11/11
26% rahulolevatest külalistest avaldab arvustuse ka avalikult
Kui kõrge hinde andnud külalisi kutsutakse seda jagama Google’is või Tripadvisoris, klõpsab edasi 26%: umbes üks 4-st.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| Avaldasid ka avalikult | 26,3% |
| Jätsid privaatseks | 73,7% |
- Periood
- Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 1455
- Restoranid
- 22 Belgia restorani
- Meetod
- Kõrge hinde andnud külalisi kutsutakse oma arvustust avaldama ka Google’is või Tripadvisoris. Edasi klõpsanute osakaal restorani kohta vähemalt 20 kutsega, keskmistatud.
Kuidas see artikkel valmis
Periood
Arvustused 1. jaanuarist 2025 kuni 30. septembrini 2026 · Arvustused jaanuarist septembrini 2026
Andmepunktid
11 ülevaadet, igaüks vähemalt 1215 andmepunkti põhjal (suurim 11 636 põhjal), 19–38 Belgia restoranist.
Meetod
Anonüümsed koondnäitajad Belgia HappyChefi restoranide kohta, iga restoran võrdse kaaluga ja iga näitaja vähemalt viie restorani ja 1000 andmepunkti põhjal.
Nende andmete kohta
See analüüs põhineb Belgia restoranidel, mis kasutavad HappyChefi: olenevalt ülevaatest 19–38 restorani. Perioodi jooksul liitunud restoranid on normaliseeritud, et restoranide kasvav arv ei paisutaks kunagi trendi, demo- ja testkontod on välja jäetud ning kohatäiteväärtusi (nullina salvestatud tühi väli) ei arvestata.
Iga näitaja on anonüümne koondnäitaja. Igaüks ühendab vähemalt viit restorani ja vähemalt 1000 andmepunkti, ühtegi restorani ei nimetata ega tõsteta esile ning külalise nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ega märkust ei avaldata kunagi.
Veel Datahubist
"Väga selge mobiilirakendus ja töölauaversioon, tundub loomulik. Ülimalt kasutajasõbralik ja lihtne seadistada."
"Suurepärane teenus toitlustusettevõtjatele. Soovitan HappyChefi kõigile — palju soodsam hind kui suurtel tegijatel."
Pange need teadmised tööle oma restoranis
HappyChef näitab teile samu näitajaid teie enda restorani kohta: teie kõige rahvarohkemad päevad, teie tühistamised, teie tagasi tulevad külalised.