"Ideaalne lahendus restorani omanikule! Soovitan kõigile. Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane, palju funktsionaalsust."
Iga üheksas külaline tuleb tagasi. Kaks kuud hiljem.
Tagasi tulevad külalised, keeled ja kontaktandmed, jaanuarist septembrini 2026.
HappyChef Datahub
Enamik restorani külalisi tuleb üks kord. Jaanuarist septembrini 2026 naasis samasse restorani umbes iga üheksas külaline, tavaliselt kaks kuud pärast esimest külastust, ning tagasi tulevad külalised moodustavad iga seitsmenda broneeringu. Kes need külalised on? Enamasti üle 45-aastased, enamasti broneerivad hollandi keeles, peaaegu kõik on kättesaadavad e-posti ja mobiiltelefoni teel, kuid harva tellinud uudiskirja. Need üksteist ülevaadet kirjeldavad külalist broneeringu taga.
Selle artikli ülevaated
- 10,8% külalistest tuleb üheksa kuu jooksul tagasi
- Tagasi tulevad külalised moodustavad 15,1% broneeringutest
- Tagasi tulevad külalised naasevad 63 päeva pärast
- Suurim vanuserühm on 55–64, 23,8%
- 88,6% veebibroneeringutest tehakse hollandi keeles
- Võõrkeelsed broneeringud saavutavad tipu märtsis, 12%
- 5% külalistest jätab välismaise telefoninumbri
- 69% broneeringutest on Belgia mobiilinumbriga
- Gmail juhib 32,6%-ga, enne Hotmaili ja Telenetti
- Vaid 18% telefonibroneeringutest on e-posti aadressiga
- Vaid 4,7% veebikülalistest soovib uudiskirja
Ülevaade 1/11
10,8% külalistest tuleb üheksa kuu jooksul tagasi
Jaanuarist septembrini 2026 tuli 10,8% külalistest samasse restorani vähemalt korra tagasi. Külaliste seas, kelle esimene külastus oli enne juulit ja kellel oli tagasitulekuks vähemalt kolm kuud, on see 13,9%.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| Kõik külalised | 10,8% |
| Esimene külastus enne juulit | 13,9% |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 27 529
- Restoranid
- 23 Belgia restorani
- Meetod
- Külalised tuvastatakse e-posti aadressi või telefoninumbri järgi ühe restorani piires, mitte kunagi restoranide vahel. Püsivalim 23 restoranist, millel oli broneeringuid kõigil üheksal kuul. Kahe või enama külastusega külaliste osakaal restorani kohta, keskmistatud. Teine näitaja hõlmab ainult külalisi, kelle esimene külastus oli enne 1. juulit 2026, nii et neil oli tagasitulekuks vähemalt kolm kuud.
Ülevaade 2/11
Tagasi tulevad külalised moodustavad 15,1% broneeringutest
89% külalistest külastas perioodi jooksul restorani ühe korra, kuid tagasi tulevad külalised moodustavad 15,1% kõigist broneeringutest, sest mõned tulevad mitu korda.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| 1 | 89,2% | 24 481 |
| 2 | 7,8% | 2200 |
| 3 | 1,8% | 509 |
| 4–5 | 0,9% | 243 |
| 6+ | 0,3% | 96 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 32 624
- Restoranid
- 23 Belgia restorani
- Meetod
- Nende broneeringute osakaal, mis on sama külalise teine või hilisem külastus samas restoranis perioodi jooksul, ning külaliste jaotus külastuste arvu järgi. Sama püsivalim; restorani kohta, keskmistatud.
Ülevaade 3/11
Tagasi tulevad külalised naasevad 63 päeva pärast
Tüüpiline tagasi tulev külaline naaseb 63 päeva pärast esimest külastust (mediaan). 25% tuleb tagasi kuu aja jooksul.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| 2 nädala jooksul | 11,1% | 326 |
| 2–4 nädalat | 13,3% | 421 |
| 1–2 kuud | 21,5% | 650 |
| 2–3 kuud | 16,9% | 513 |
| 3–6 kuud | 29,2% | 898 |
| 6+ kuud | 7,9% | 231 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 3039
- Restoranid
- 22 Belgia restorani
- Meetod
- Tagasi tulevate külaliste puhul: päevad nende esimese ja teise külastuse vahel perioodi jooksul. Mediaan restorani kohta, seejärel restoranide mediaan.
Ülevaade 4/11
Suurim vanuserühm on 55–64, 23,8%
Sünnikuupäeva jaganud külaliste seas on 55–64-aastased suurim rühm (23,8%), napilt eespool 45–54-aastastest (23%). Alla 25-aastased moodustavad 3,8% ja vanuse mediaan on 50.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| 16–24 | 3,8% | 103 |
| 25–34 | 15% | 353 |
| 35–44 | 17,8% | 470 |
| 45–54 | 22,9% | 565 |
| 55–64 | 23,8% | 542 |
| 65+ | 16,7% | 381 |
- Periood
- Külaliste andmed seisuga 12. oktoober 2026
- Andmepunktid
- 2414
- Restoranid
- 26 Belgia restorani
- Meetod
- Nende külaliste vanuserühmad, kes otsustasid jagada oma sünnikuupäeva (sünnipäevapakkumiste jaoks). Avaldatakse ainult rühmad. Need külalised otsustasid andmeid ise jagada, seega ei ole nad juhuslik valim.
Ülevaade 5/11
88,6% veebibroneeringutest tehakse hollandi keeles
88,6% veebibroneeringutest tehakse hollandi keeles, 9,5% inglise keeles ja 1,9% prantsuse keeles.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| Hollandi | 88,6% | 24 656 |
| Prantsuse | 1,9% | 396 |
| Inglise | 9,5% | 2062 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 27 116
- Restoranid
- 34 Belgia restorani
- Meetod
- Keel, mille külaline veebipõhisel broneerimisvormil valis. Ainult veebibroneeringud, sest töötajate sisestatud broneeringud saavad restorani enda keele. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Ülevaade 6/11
Võõrkeelsed broneeringud saavutavad tipu märtsis, 12%
Muus kui hollandi keeles tehtud veebibroneeringute osakaal on suurim märtsis (12%) ja väikseim jaanuaris (9,5%).
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| Jaanuar | 9,5% |
| Veebruar | 11,7% |
| Märts | 12% |
| Aprill | 11% |
| Mai | 10% |
| Juuni | 9,9% |
| Juuli | 9,9% |
| August | 10% |
| September | 9,8% |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 27 232
- Restoranid
- 40 Belgia restorani
- Meetod
- Muus keeles kui hollandi keeles tehtud veebibroneeringute osakaal restorani kohta kuus (vähemalt 20 broneeringut), keskmistatud sel kuul aktiivsete restoranide lõikes.
Ülevaade 7/11
5% külalistest jätab välismaise telefoninumbri
5% broneeringutest on välismaise telefoninumbriga. Eesotsas on Holland 2,6%-ga, enne Saksamaad, Prantsusmaad, Ühendkuningriiki ja Luksemburgi.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| Holland | 2,6% | 1159 |
| Muu riik | 1% | 204 |
| Saksamaa | 0,5% | 161 |
| Prantsusmaa | 0,4% | 106 |
| Ühendkuningriik | 0,3% | 79 |
| Luksemburg | 0,2% | 59 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 46 441
- Restoranid
- 44 Belgia restorani
- Meetod
- Välismaise telefoninumbriga broneeringute osakaal restorani kohta, keskmistatud; jaotus riikide kaupa on koondatud.
Ülevaade 8/11
69% broneeringutest on Belgia mobiilinumbriga
Külalised jätavad Belgia mobiilinumbri 69% broneeringutest ja lauatelefoni numbri vaid 2,9%. 19% broneeringutest pole üldse telefoninumbrit.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| Belgia mobiil | 69% | 32 932 |
| Telefoninumbrita | 19% | 8794 |
| Belgia lauatelefon | 2,9% | 1280 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 46 408
- Restoranid
- 41 Belgia restorani
- Meetod
- Broneeringul oleva telefoninumbri tüüp, loetud eesliite järgi (Belgia 04-ga algavad numbrid on mobiilinumbrid). Numbreid ei avaldata kunagi. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Ülevaade 9/11
Gmail juhib 32,6%-ga, enne Hotmaili ja Telenetti
Gmaili aadressid moodustavad 32,6% külaliste e-posti aadressidest, Hotmail ja Outlook 27,9% ning Telenet 16,2%. Järgnevad Proximus ja Skynet 5,4%-ga.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| Gmail | 32,6% | 10 939 |
| Hotmail / Outlook | 27,9% | 9797 |
| Telenet | 16,2% | 5983 |
| Muu (ettevõte või oma domeen) | 13,1% | 4085 |
| Proximus / Skynet | 5,4% | 1954 |
| Apple iCloud | 2,9% | 935 |
| Yahoo | 1,8% | 544 |
| Scarlet | 0,2% | 70 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 34 307
- Restoranid
- 37 Belgia restorani
- Meetod
- Külalise e-posti teenusepakkuja, rühmitatud suurte pakkujate kaupa; kõik muu loetakse muuks. Aadresse ei avaldata kunagi. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Ülevaade 10/11
Vaid 18% telefonibroneeringutest on e-posti aadressiga
Veebis on igal broneeringul e-posti aadress, sest vorm küsib seda. Kui restoran sisestab broneeringu ise, on see olemas vaid 18%: need külalised ei saa e-posti teel kinnitust ega arvustuse palvet.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| Külaline veebis | 100% |
| Restorani sisestatud | 18% |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 46 441
- Restoranid
- 44 Belgia restorani
- Meetod
- Kehtiva e-posti aadressiga broneeringute osakaal broneerimiskanali kaupa, restorani kohta, keskmistatud.
Ülevaade 11/11
Vaid 4,7% veebikülalistest soovib uudiskirja
Kui broneerimisvorm pakub valikulist uudiskirja kasti, märgib selle 4,7% külalistest: umbes üks 21-st.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| Märkisid uudiskirja kasti | 4,7% |
| Jätsid tühjaks | 95,3% |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 26 410
- Restoranid
- 34 Belgia restorani
- Meetod
- Nende veebikülaliste osakaal, kes märkisid valikulise uudiskirja kasti, ainult restoranides, mis seda kasti näitavad. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Kuidas see artikkel valmis
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026 · Külaliste andmed seisuga 12. oktoober 2026
Andmepunktid
11 ülevaadet, igaüks vähemalt 2414 andmepunkti põhjal (suurim 46 441 põhjal), 22–44 Belgia restoranist.
Meetod
Anonüümsed koondnäitajad Belgia HappyChefi restoranide kohta, iga restoran võrdse kaaluga ja iga näitaja vähemalt viie restorani ja 1000 andmepunkti põhjal.
Nende andmete kohta
See analüüs põhineb Belgia restoranidel, mis kasutavad HappyChefi: olenevalt ülevaatest 22–44 restorani. Perioodi jooksul liitunud restoranid on normaliseeritud, et restoranide kasvav arv ei paisutaks kunagi trendi, demo- ja testkontod on välja jäetud ning kohatäiteväärtusi (nullina salvestatud tühi väli) ei arvestata.
Iga näitaja on anonüümne koondnäitaja. Igaüks ühendab vähemalt viit restorani ja vähemalt 1000 andmepunkti, ühtegi restorani ei nimetata ega tõsteta esile ning külalise nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ega märkust ei avaldata kunagi.
Veel Datahubist
"Väga selge mobiilirakendus ja töölauaversioon, tundub loomulik. Ülimalt kasutajasõbralik ja lihtne seadistada."
"Suurepärane teenus toitlustusettevõtjatele. Soovitan HappyChefi kõigile — palju soodsam hind kui suurtel tegijatel."
Pange need teadmised tööle oma restoranis
HappyChef näitab teile samu näitajaid teie enda restorani kohta: teie kõige rahvarohkemad päevad, teie tühistamised, teie tagasi tulevad külalised.