"Ideaalne lahendus restorani omanikule! Soovitan kõigile. Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane, palju funktsionaalsust."
Laud kahele. Pool Belgiat broneerib just seda.
Kui palju külalisi tuleb, millistel päevadel tulevad suured grupid ja mida see laudade paigutusele tähendab.
HappyChef Datahub
Tüüpiline Belgia restorani broneering on kahele inimesele: pooled kõigist broneeringutest on just sellised. Grupid on harvad, kuid kaaluvad palju, koonduvad pühapäevale ja vajavad peaaegu alati kokku lükatud laudu. Lastega pered on väike osa, mis nädalavahetusel kasvab ja sööb varem. Need kuus ülevaadet näitavad, kes laua taga istub ja kui suur see laud peab olema.
Selle artikli ülevaated
- Pooled kõigist broneeringutest on täpselt kahele
- Üksi sööjad on harvad: 1,4% broneeringutest
- Suured grupid eelistavad pühapäeva
- 4,8% broneeringutest hõlmab lapsi
- Pered broneerivad õhtusöögi kella 18:39, täiskasvanud kella 18:52
- 71% seitsme- või kaheksaliikmelistest gruppidest vajab kokku lükatud laudu
Ülevaade 1/6
Pooled kõigist broneeringutest on täpselt kahele
Seltskonna mediaan on 2 külalist: 50% broneeringutest on kahele inimesele. Neli inimest moodustab 20% ja kolm inimest 12%. Aeg-ajalt ette tulevate suurte gruppide tõttu on keskmine kõrgem, 3,7 külalist.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| 1 | 1,4% | 411 |
| 2 | 49,7% | 22 367 |
| 3 | 12% | 5560 |
| 4 | 19,6% | 9736 |
| 5–6 | 9,3% | 4819 |
| 7–8 | 3,7% | 1766 |
| 9–12 | 1,9% | 1095 |
| 13+ | 2,4% | 654 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 46 408
- Restoranid
- 41 Belgia restorani
- Meetod
- Külaliste arv broneeringu kohta (1 kuni 60). Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Ülevaade 2/6
Üksi sööjad on harvad: 1,4% broneeringutest
Vaid 1,4% broneeringutest on ühele inimesele. Teises otsas on 8% seitsmele või enamale külalisele ja 4,3% üheksale või enamale.
| Rühm | Osakaal | Andmepunktid |
|---|---|---|
| 1 | 1,4% | 411 |
| 7–8 | 3,7% | 1766 |
| 9–12 | 1,9% | 1095 |
| 13+ | 2,4% | 654 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 46 408
- Restoranid
- 41 Belgia restorani
- Meetod
- Külaliste arv broneeringu kohta (1 kuni 60). Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Ülevaade 3/6
Suured grupid eelistavad pühapäeva
Kokku on 6,1% broneeringutest kaheksale või enamale külalisele. Pühapäeval tõuseb see 6,9%-ni, samas kui teisipäeval on gruppe kõige vähem, 2,9%.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| Esmaspäev | 6,2% |
| Teisipäev | 3% |
| Kolmapäev | 3,5% |
| Neljapäev | 6,8% |
| Reede | 4,7% |
| Laupäev | 6,1% |
| Pühapäev | 6,9% |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 44 887
- Restoranid
- 29 Belgia restorani
- Meetod
- Vähemalt 8 külalisega broneeringute osakaal nädalapäeva kaupa. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Ülevaade 4/6
4,8% broneeringutest hõlmab lapsi
Broneerimisvormides, mis küsivad laste kohta, hõlmab 4,8% broneeringutest vähemalt üht last või beebit. Pühapäeval on see 7,6%. Lastega lauas on keskmiselt 5,2 külalist.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| Esmaspäev | 4,1% |
| Teisipäev | 3,4% |
| Kolmapäev | 2,4% |
| Neljapäev | 3% |
| Reede | 4,1% |
| Laupäev | 6,1% |
| Pühapäev | 7,6% |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 26 835
- Restoranid
- 34 Belgia restorani
- Meetod
- Vähemalt ühe lapse või beebiga broneeringute osakaal, arvestades ainult broneerimisvorme, mis küsivad laste kohta. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Ülevaade 5/6
Pered broneerivad õhtusöögi kella 18:39, täiskasvanud kella 18:52
Lastega lauad alustavad õhtusööki varem: keskmiselt kell 18:39, ainult täiskasvanutega lauad aga kell 18:52.
| Rühm | Kellaaeg |
|---|---|
| Lastega | 18:39 |
| Ainult täiskasvanud | 18:52 |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 26 835
- Restoranid
- 34 Belgia restorani
- Meetod
- Vähemalt ühe lapse või beebiga broneeringute osakaal, arvestades ainult broneerimisvorme, mis küsivad laste kohta. Iga restoran loeb võrdselt: kõigepealt arvutatakse restorani enda näitaja ja seejärel keskmine, nii et üks väga rahvarohke restoran ei saa tulemust domineerida. Restoranid, millel oli perioodil alla 30 broneeringu, on välja jäetud.
Ülevaade 6/6
71% seitsme- või kaheksaliikmelistest gruppidest vajab kokku lükatud laudu
Kokku on 12,6% broneeringutest paigutatud kahe või enama laua taha. Viie või kuue külalise puhul on see 38%, seitsme või kaheksa puhul 71% ja üheksa või enama puhul 84%.
| Rühm | Osakaal |
|---|---|
| 1–2 | 0,2% |
| 3–4 | 15,8% |
| 5–6 | 38,2% |
| 7–8 | 71,3% |
| 9+ | 84,1% |
- Periood
- Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
- Andmepunktid
- 20 076
- Restoranid
- 16 Belgia restorani
- Meetod
- Kahe või enama kokku lükatud laua taha paigutatud broneeringute osakaal seltskonna suuruse kaupa. Restoranid, mis laudu ei määra, on välja jäetud.
Kuidas see artikkel valmis
Periood
Külastused 1. jaanuarist 30. septembrini 2026
Andmepunktid
6 ülevaadet, igaüks vähemalt 20 076 andmepunkti põhjal (suurim 46 408 põhjal), 16–41 Belgia restoranist.
Meetod
Anonüümsed koondnäitajad Belgia HappyChefi restoranide kohta, iga restoran võrdse kaaluga ja iga näitaja vähemalt viie restorani ja 1000 andmepunkti põhjal.
Nende andmete kohta
See analüüs põhineb Belgia restoranidel, mis kasutavad HappyChefi: olenevalt ülevaatest 16–41 restorani. Perioodi jooksul liitunud restoranid on normaliseeritud, et restoranide kasvav arv ei paisutaks kunagi trendi, demo- ja testkontod on välja jäetud ning kohatäiteväärtusi (nullina salvestatud tühi väli) ei arvestata.
Iga näitaja on anonüümne koondnäitaja. Igaüks ühendab vähemalt viit restorani ja vähemalt 1000 andmepunkti, ühtegi restorani ei nimetata ega tõsteta esile ning külalise nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ega märkust ei avaldata kunagi.
Veel Datahubist
"Väga selge mobiilirakendus ja töölauaversioon, tundub loomulik. Ülimalt kasutajasõbralik ja lihtne seadistada."
"Suurepärane teenus toitlustusettevõtjatele. Soovitan HappyChefi kõigile — palju soodsam hind kui suurtel tegijatel."
Pange need teadmised tööle oma restoranis
HappyChef näitab teile samu näitajaid teie enda restorani kohta: teie kõige rahvarohkemad päevad, teie tühistamised, teie tagasi tulevad külalised.