"Idealno rješenje za vlasnike restorana! Mogu ga preporučiti svima. Izvrsni omjer cijene i kvalitete, s mnogo funkcija."
Troje od četvero rezervira online. Često nakon zatvaranja.
Tko rezervira online, tko još uvijek zove i u koje vrijeme stižu rezervacije.
HappyChef Datahub
Telefon više nije način na koji većina Belgijanaca rezervira stol. Gotovo tri od četiri rezervacije gost napravi sam online, a jedna od osam stiže kasno navečer, kada se ionako nitko ne bi javio na telefon. Telefonu ostaje jedna uloga: velike grupe i stolovi u zadnji čas. Ovih devet uvida pokazuje kako i kada rezervacije stižu u belgijske restorane.
Uvidi u ovom članku
- Gosti sami online naprave 73 % rezervacija
- Online udio ostaje između 73 % i 78 %
- Parovi rezerviraju online, velike grupe zovu
- Četvrtak ima najveći online udio
- Stolovi za isti dan i dalje se češće rezerviraju telefonom
- 12,5 % online rezervacija stiže od 21:00
- 36,5 % online rezervacija stiže tijekom smjene
- Petak je dan kada gosti najviše rezerviraju
- Stranica za rezervacije konvertira 18,6 %, widget na web-stranici 3,8 %
Uvid 2 od 9
Online udio ostaje između 73 % i 78 %
Iz mjeseca u mjesec online udio kreće se između 73 % i 78 %. Online rezerviranje nije trend koji tek dolazi: to je već uobičajen način rezerviranja.
| Skupina | Udio |
|---|---|
| Siječanj | 72,5 % |
| Veljača | 74,8 % |
| Ožujak | 75,1 % |
| Travanj | 77,8 % |
| Svibanj | 76 % |
| Lipanj | 73,9 % |
| Srpanj | 73,4 % |
| Kolovoz | 76,1 % |
| Rujan | 74,3 % |
- Razdoblje
- Posjeti od 1. siječnja do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 37.680
- Restorani
- Belgijskih restorana: 42
- Metoda
- Online udio po restoranu po mjesecu posjeta (najmanje 20 rezervacija), prosjek po restoranima aktivnima u tom mjesecu.
Uvid 3 od 9
Parovi rezerviraju online, velike grupe zovu
Za dva gosta 78 % rezervacija napravi se online. Za sedam ili osam to pada na 52 %, a za devet ili više samo 21 % rezervira online: velike grupe i dalje žele razgovarati s nekim.
| Skupina | Udio | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| 1 | 65,1 % | 369 |
| 2 | 77,7 % | 18.045 |
| 3–4 | 76,8 % | 12.388 |
| 5–6 | 74,2 % | 3.970 |
| 7–8 | 52 % | 1.467 |
| 9+ | 21 % | 1.441 |
- Razdoblje
- Rezervacije napravljene od 1. listopada 2025. za posjete do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 37.680
- Restorani
- Belgijskih restorana: 42
- Metoda
- Online udio po veličini skupine, izračunan unutar svakog restorana (najmanje 10 rezervacija po skupini), zatim prosjek.
Uvid 4 od 9
Četvrtak ima najveći online udio
Posjeti u četvrtak najčešće se rezerviraju online (76 %). Nedjelja ima najmanji online udio (68 %), s više obitelji i grupa koje zovu.
| Skupina | Udio |
|---|---|
| Ponedjeljak | 71,7 % |
| Utorak | 71,4 % |
| Srijeda | 70,6 % |
| Četvrtak | 75,8 % |
| Petak | 75,4 % |
| Subota | 72,1 % |
| Nedjelja | 68 % |
- Razdoblje
- Rezervacije napravljene od 1. listopada 2025. za posjete do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 37.680
- Restorani
- Belgijskih restorana: 42
- Metoda
- Online udio po danu posjeta u tjednu, izračunan unutar svakog restorana (najmanje 10 rezervacija po skupini), zatim prosjek.
Uvid 5 od 9
Stolovi za isti dan i dalje se češće rezerviraju telefonom
Za stol danas 61 % rezervacija napravi se online, naspram 77 % za posjet dva do sedam dana unaprijed: stol u zadnji čas mjesto je gdje telefon još uvijek najviše znači.
| Skupina | Udio | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| Isti dan | 61,4 % | 7.213 |
| Sljedeći dan | 74,8 % | 5.036 |
| 2–7 dana | 76,8 % | 10.704 |
| 8–30 dana | 73,5 % | 8.978 |
| 30+ dana | 71,7 % | 5.478 |
- Razdoblje
- Rezervacije napravljene od 1. listopada 2025. za posjete do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 37.409
- Restorani
- Belgijskih restorana: 42
- Metoda
- Online udio prema tome koliko je unaprijed rezervacija napravljena, izračunan unutar svakog restorana (najmanje 10 rezervacija po skupini), zatim prosjek.
Uvid 6 od 9
12,5 % online rezervacija stiže od 21:00
Online rezervacije dosežu vrhunac u 17:00, dok gosti planiraju večer. No 12,5 % stiže od 21:00 nadalje, kada se kuhinja zatvara i nitko se ne bi javio na telefon.
| Skupina | Udio | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| 00:00 | 0,5 % | 131 |
| 01:00 | 0,1 % | 45 |
| 02:00 | 0 % | 14 |
| 03:00 | 0 % | 11 |
| 04:00 | 0,1 % | 17 |
| 05:00 | 0,1 % | 21 |
| 06:00 | 0,5 % | 135 |
| 07:00 | 1,7 % | 432 |
| 08:00 | 3,3 % | 898 |
| 09:00 | 5,6 % | 1.667 |
| 10:00 | 6 % | 1.701 |
| 11:00 | 6,5 % | 1.829 |
| 12:00 | 6,8 % | 1.877 |
| 13:00 | 6,7 % | 1.807 |
| 14:00 | 5,8 % | 1.539 |
| 15:00 | 6,4 % | 1.544 |
| 16:00 | 7,3 % | 1.780 |
| 17:00 | 8,5 % | 2.171 |
| 18:00 | 8,3 % | 2.202 |
| 19:00 | 7,9 % | 2.148 |
| 20:00 | 6,7 % | 1.909 |
| 21:00 | 5,7 % | 1.586 |
| 22:00 | 4 % | 1.187 |
| 23:00 | 1,4 % | 397 |
- Razdoblje
- Online rezervacije napravljene od 1. listopada 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 27.048
- Restorani
- Belgijskih restorana: 34
- Metoda
- Sat (po belgijskom vremenu) u kojem su gosti napravili online rezervacije. Radno vrijeme smjena je 12:00–13:59 i 18:00–20:59. Svaki restoran ima jednaku težinu: najprije se izračuna njegova vlastita brojka, a zatim prosjek, tako da jedan prometan restoran ne može prevladati. Restorani s manje od 30 rezervacija u razdoblju nisu uključeni.
Uvid 7 od 9
36,5 % online rezervacija stiže tijekom smjene
36,5 % online rezervacija napravi se tijekom ručka (12:00–13:59) ili večere (18:00–20:59), upravo u satima kada tim nema slobodne ruke za telefon.
| Skupina | Udio | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| 00:00 | 0,5 % | 131 |
| 01:00 | 0,1 % | 45 |
| 02:00 | 0 % | 14 |
| 03:00 | 0 % | 11 |
| 04:00 | 0,1 % | 17 |
| 05:00 | 0,1 % | 21 |
| 06:00 | 0,5 % | 135 |
| 07:00 | 1,7 % | 432 |
| 08:00 | 3,3 % | 898 |
| 09:00 | 5,6 % | 1.667 |
| 10:00 | 6 % | 1.701 |
| 11:00 | 6,5 % | 1.829 |
| 12:00 | 6,8 % | 1.877 |
| 13:00 | 6,7 % | 1.807 |
| 14:00 | 5,8 % | 1.539 |
| 15:00 | 6,4 % | 1.544 |
| 16:00 | 7,3 % | 1.780 |
| 17:00 | 8,5 % | 2.171 |
| 18:00 | 8,3 % | 2.202 |
| 19:00 | 7,9 % | 2.148 |
| 20:00 | 6,7 % | 1.909 |
| 21:00 | 5,7 % | 1.586 |
| 22:00 | 4 % | 1.187 |
| 23:00 | 1,4 % | 397 |
- Razdoblje
- Online rezervacije napravljene od 1. listopada 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 27.048
- Restorani
- Belgijskih restorana: 34
- Metoda
- Sat (po belgijskom vremenu) u kojem su gosti napravili online rezervacije. Radno vrijeme smjena je 12:00–13:59 i 18:00–20:59. Svaki restoran ima jednaku težinu: najprije se izračuna njegova vlastita brojka, a zatim prosjek, tako da jedan prometan restoran ne može prevladati. Restorani s manje od 30 rezervacija u razdoblju nisu uključeni.
Uvid 8 od 9
Petak je dan kada gosti najviše rezerviraju
Gosti naprave najviše online rezervacija u petak (16,5 %), a najmanje u ponedjeljak (12,8 %).
| Skupina | Udio | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| Ponedjeljak | 12,8 % | 3.801 |
| Utorak | 12,9 % | 3.609 |
| Srijeda | 13,9 % | 4.077 |
| Četvrtak | 14,8 % | 4.001 |
| Petak | 16,5 % | 4.191 |
| Subota | 16,2 % | 3.799 |
| Nedjelja | 13 % | 3.570 |
- Razdoblje
- Online rezervacije napravljene od 1. listopada 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 27.048
- Restorani
- Belgijskih restorana: 34
- Metoda
- Dan u tjednu u kojem su gosti napravili online rezervacije. Svaki restoran ima jednaku težinu: najprije se izračuna njegova vlastita brojka, a zatim prosjek, tako da jedan prometan restoran ne može prevladati. Restorani s manje od 30 rezervacija u razdoblju nisu uključeni.
Uvid 9 od 9
Stranica za rezervacije konvertira 18,6 %, widget na web-stranici 3,8 %
Od sesija otvorenih na HappyChef stranici za rezervacije 18,6 % završi rezervacijom. Na widgetu ugrađenom u vlastitu web-stranicu restorana to je 3,8 %, vjerojatno zato što ga mnogi posjetitelji otvore samo da provjere slobodne termine.
| Skupina | Udio | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| HappyChef stranica za rezervacije | 18,6 % | 32.312 |
| Widget na web-stranici restorana | 3,8 % | 66.943 |
- Razdoblje
- Sesije rezerviranja od 12. kolovoza do 13. listopada 2026.
- Podatkovne točke
- 99.634
- Restorani
- Belgijskih restorana: 39
- Metoda
- Dovršene online rezervacije podijeljene s otvorenim sesijama rezerviranja, po restoranu i ulaznoj točki (najmanje 100 sesija), prosjek: HappyChef stranica za rezervacije naspram widgeta na vlastitoj web-stranici restorana.
Kako je nastao ovaj članak
Razdoblje
Rezervacije napravljene od 1. listopada 2025. za posjete do 30. rujna 2026. · Posjeti od 1. siječnja do 30. rujna 2026. · Online rezervacije napravljene od 1. listopada 2025. do 30. rujna 2026. · Sesije rezerviranja od 12. kolovoza do 13. listopada 2026.
Podatkovne točke
9 uvida, svaki na temelju najmanje 27.048 podatkovnih točaka (najveći na 99.634), iz 34–42 belgijskih restorana.
Metoda
Anonimni zbrojevi za belgijske HappyChef restorane, svaki restoran s jednakom težinom, a svaka brojka obuhvaća najmanje pet restorana i 1.000 podatkovnih točaka.
O ovim podacima
Ova se analiza temelji na belgijskim restoranima koji koriste HappyChef: 34–42 restorana, ovisno o uvidu. Restorani koji su se priključili tijekom razdoblja normalizirani su kako rastući broj restorana nikada ne bi napuhao trend, demo i testni računi nisu uključeni, a zamjenske vrijednosti (prazno polje spremljeno kao nula) zanemaruju se.
Svaka je brojka anonimni zbroj. Svaka objedinjuje najmanje pet restorana i najmanje 1.000 podatkovnih točaka, nijedan restoran nije imenovan niti izdvojen, a ime, e-adresa, broj telefona ili napomena gosta nikada se ne objavljuju.
Još iz Datahuba
"Izvrsno pregledna mobilna aplikacija i desktop verzija, djeluje prirodno. Vrlo jednostavna za korištenje i postavljanje."
"Izvrsna usluga za ugostitelje. Mogu samo preporučiti HappyChef — po znatno nižoj cijeni od velikih igrača."
Iskoristite ove uvide u vlastitom restoranu
HappyChef vam pokazuje iste brojke za vaš vlastiti restoran: vaše najprometnije dane, vaša otkazivanja, vaše goste koji se vraćaju.