"Idealno rješenje za vlasnike restorana! Mogu ga preporučiti svima. Izvrsni omjer cijene i kvalitete, s mnogo funkcija."
Prosječno 4,56 zvjezdica. O ostalome odlučuje hrana.
Kako gosti ocjenjuju, što pišu i preporučuju nakon posjeta, iz vlastitog obrasca za recenziju restorana.
HappyChef Datahub
Gosti su velikodušni prema belgijskim restoranima: dvoje od troje daje pet zvjezdica, a Net Promoter Score daleko je iznad onoga što postiže većina tvrtki. Ljubaznost ima najvišu ocjenu od svega. No kada posjet pođe po zlu, gosti prvo spuštaju ocjenu hrani, a ti nezadovoljni gosti pišu tri puta više od zadovoljnih. Ovih jedanaest uvida dolazi iz obrasca za recenziju koji restorani šalju nakon posjeta, a svaki komentar ostaje privatan.
Uvidi u ovom članku
- Gosti prosječno daju 4,56 zvjezdica
- Net Promoter Score od +74
- Ljubaznost ima najvišu ocjenu, 4,8
- U niskim recenzijama hrana ima najnižu ocjenu: 3,35
- Nezadovoljni gosti pišu 3 puta više
- Glavno jelo je omiljeno za 71 %
- Malo pritužbi, a predvodi hrana koja nije dovoljno iznenađujuća
- Velike grupe ocjenjuju nešto niže: 4,54
- Posjeti petkom imaju najvišu ocjenu, nedjeljom najnižu
- Ocjene rastu od 4,34 u siječnju do 4,67 u travnju
- 26 % zadovoljnih gostiju recenziju objavi i javno
Uvid 1 od 11
Gosti prosječno daju 4,56 zvjezdica
Prosječna ocjena je 4,56 od 5. 67 % gostiju daje pet zvjezdica, a samo 2,8 % dvije zvjezdice ili manje.
| Skupina | Udio | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| 5 ★ | 66,8 % | 8.116 |
| 4 ★ | 26,1 % | 2.666 |
| 3 ★ | 4,3 % | 480 |
| 2 ★ | 1,5 % | 144 |
| 1 ★ | 1,2 % | 119 |
- Razdoblje
- Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 11.525
- Restorani
- Belgijskih restorana: 29
- Metoda
- Ukupna ocjena u zvjezdicama (1 do 5) koju su gosti dali u obrascu za recenziju koji restoran šalje nakon posjeta. Po restoranu s najmanje 30 recenzija, prosjek. Recenzije uvezene s drugih platformi nisu uključene.
Uvid 2 od 11
Net Promoter Score od +74
Upitani koliko je vjerojatno da će preporučiti restoran, 80 % gostiju odgovara 9 ili 10, a samo 5,2 % 6 ili manje: Net Promoter Score od +74.
| Skupina | Udio | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| 0 | 1,3 % | 82 |
| 1 | 0,2 % | 13 |
| 2 | 0,3 % | 19 |
| 3 | 0,2 % | 14 |
| 4 | 0,4 % | 26 |
| 5 | 0,9 % | 57 |
| 6 | 1,1 % | 71 |
| 7 | 2,6 % | 170 |
| 8 | 10,7 % | 695 |
| 9 | 20,5 % | 1.333 |
| 10 | 61,9 % | 4.021 |
- Razdoblje
- Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 6.406
- Restorani
- Belgijskih restorana: 26
- Metoda
- Net Promoter Score iz pitanja "Koliko je vjerojatno da biste nas preporučili?" (0 do 10): udio odgovora 9 ili 10 umanjen za udio odgovora 0 do 6, po restoranu, prosjek. Grafikon prikazuje sve odgovore zajedno.
Uvid 3 od 11
Ljubaznost ima najvišu ocjenu, 4,8
Od tri aspekta koja gosti ocjenjuju, ljubaznost i usluga su na vrhu s 4,8, ispred hrane (4,66) te interijera i ambijenta (4,54).
| Skupina | Prosječna ocjena |
|---|---|
| Hrana | 4,66 |
| Ljubaznost i usluga | 4,8 |
| Interijer i ambijent | 4,54 |
- Razdoblje
- Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 9.760
- Restorani
- Belgijskih restorana: 38
- Metoda
- Prosječna ocjena od 1 do 5 po aspektu, po restoranu s najmanje 30 recenzija, prosjek.
Uvid 4 od 11
U niskim recenzijama hrana ima najnižu ocjenu: 3,35
U recenzijama s tri ili manje zvjezdica hrana dobiva 3,35, ispod interijera (3,82) i usluge (3,96). Kada posjet razočara, razlog je obično na tanjuru.
| Skupina | Prosječna ocjena |
|---|---|
| Hrana | 3,35 |
| Ljubaznost i usluga | 3,96 |
| Interijer i ambijent | 3,82 |
- Razdoblje
- Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 9.760
- Restorani
- Belgijskih restorana: 38
- Metoda
- U 503 recenzije s tri ili manje zvjezdica (od 9.760): prosječna ocjena svakog aspekta. Aspekt s najnižom ocjenom najvjerojatniji je uzrok. Zbirno, jer su niske ocjene rijetke u pojedinom restoranu.
Uvid 5 od 11
Nezadovoljni gosti pišu 3 puta više
35 % recenzija sadrži pisani komentar, obično dug 10 riječi. Recenzije s tri ili manje zvjezdica imaju 31 riječi, naspram 10 kod recenzija s pet zvjezdica.
| Skupina | Prosjek |
|---|---|
| Recenzije s 3 zvjezdice ili manje | 30,5 |
| Recenzije s 5 zvjezdica | 10 |
- Razdoblje
- Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 11.636
- Restorani
- Belgijskih restorana: 38
- Metoda
- Udio recenzija s pisanim komentarom i njegova duljina u riječima (medijan po restoranu, zatim medijan). Sami komentari nikada se ne objavljuju.
Uvid 6 od 11
Glavno jelo je omiljeno za 71 %
Upitani koje im se jelo najviše svidjelo, 71 % gostiju navodi glavno jelo, 25 % predjelo, a tek 4,1 % desert.
| Skupina | Udio | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| Glavno jelo | 71,4 % | 774 |
| Predjelo | 24,5 % | 384 |
| Desert | 4,1 % | 57 |
- Razdoblje
- Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 1.215
- Restorani
- Belgijskih restorana: 19
- Metoda
- Odgovori na neobavezno pitanje "Koje vam se jelo najviše svidjelo?", po restoranu, prosjek.
Uvid 7 od 11
Malo pritužbi, a predvodi hrana koja nije dovoljno iznenađujuća
Samo 3,1 % obrazaca za recenziju sadrži primjedbu o interijeru, a 2,8 % o hrani. Najčešće označena je hrana koja nije dovoljno iznenađujuća (1,2 %), ispred prebučne prostorije (0,8 %).
| Skupina | Udio | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| Hrana nedovoljno iznenađujuća | 1,2 % | 79 |
| Prebučno | 0,8 % | 51 |
| Nedovoljno ugodno | 0,7 % | 49 |
| Premračno | 0,6 % | 42 |
| Premale porcije | 0,6 % | 40 |
| Prenapučeno | 0,4 % | 26 |
| Premalo izbora | 0,4 % | 23 |
| Prehladno | 0,3 % | 21 |
| Preslano | 0,2 % | 16 |
- Razdoblje
- Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 6.587
- Restorani
- Belgijskih restorana: 38
- Metoda
- Neobavezni okviri u obrascu za recenziju ("što bi moglo biti bolje?"): udio obrazaca s pojedinom primjedbom.
Uvid 8 od 11
Velike grupe ocjenjuju nešto niže: 4,54
Stolovi za troje ili četvero prosječno daju 4,66; grupe od sedam ili više daju 4,54. Velike stolove teže je savršeno poslužiti.
| Skupina | Prosječna ocjena | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| 1–2 | 4,65 | 1.231 |
| 3–4 | 4,66 | 791 |
| 5–6 | 4,63 | 202 |
| 7+ | 4,54 | 102 |
- Razdoblje
- Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 2.326
- Restorani
- Belgijskih restorana: 36
- Metoda
- Prosječna ukupna ocjena prema veličini skupine u rezervaciji povezanoj s recenzijom. Zbirno.
Uvid 9 od 11
Posjeti petkom imaju najvišu ocjenu, nedjeljom najnižu
Gosti koji su došli u petak prosječno daju 4,69, a oni koji su došli u nedjelju 4,57.
| Skupina | Prosječna ocjena | Podatkovne točke |
|---|---|---|
| Ponedjeljak | 4,6 | 136 |
| Utorak | 4,68 | 227 |
| Srijeda | 4,62 | 190 |
| Četvrtak | 4,63 | 298 |
| Petak | 4,69 | 537 |
| Subota | 4,66 | 552 |
| Nedjelja | 4,57 | 386 |
- Razdoblje
- Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 2.326
- Restorani
- Belgijskih restorana: 36
- Metoda
- Prosječna ukupna ocjena prema danu posjeta u tjednu. Zbirno.
Uvid 10 od 11
Ocjene rastu od 4,34 u siječnju do 4,67 u travnju
Prosječna ocjena raste od 4,34 u siječnju do 4,67 u travnju i ostaje visoka do lipnja, a zatim se u rujnu ustali na 4,52.
| Skupina | Prosječna ocjena |
|---|---|
| Siječanj | 4,34 |
| Veljača | 4,4 |
| Ožujak | 4,54 |
| Travanj | 4,67 |
| Svibanj | 4,65 |
| Lipanj | 4,67 |
| Srpanj | 4,53 |
| Kolovoz | 4,59 |
| Rujan | 4,52 |
- Razdoblje
- Recenzije od siječnja do rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 7.539
- Restorani
- Belgijskih restorana: 30
- Metoda
- Prosječna ocjena po restoranu po mjesecu (najmanje 10 recenzija), prosjek po restoranima.
Uvid 11 od 11
26 % zadovoljnih gostiju recenziju objavi i javno
Kada su gosti koji su dali visoku ocjenu pozvani da je podijele na Googleu ili Tripadvisoru, 26 % klikne dalje: otprilike jedan od 4.
| Skupina | Udio |
|---|---|
| Objavili i javno | 26,3 % |
| Zadržali privatno | 73,7 % |
- Razdoblje
- Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026.
- Podatkovne točke
- 1.455
- Restorani
- Belgijskih restorana: 22
- Metoda
- Gosti koji su dali visoku ocjenu pozvani su da svoju recenziju objave i na Googleu ili Tripadvisoru. Udio onih koji su kliknuli, po restoranu s najmanje 20 poziva, prosjek.
Kako je nastao ovaj članak
Razdoblje
Recenzije od 1. siječnja 2025. do 30. rujna 2026. · Recenzije od siječnja do rujna 2026.
Podatkovne točke
11 uvida, svaki na temelju najmanje 1.215 podatkovnih točaka (najveći na 11.636), iz 19–38 belgijskih restorana.
Metoda
Anonimni zbrojevi za belgijske HappyChef restorane, svaki restoran s jednakom težinom, a svaka brojka obuhvaća najmanje pet restorana i 1.000 podatkovnih točaka.
O ovim podacima
Ova se analiza temelji na belgijskim restoranima koji koriste HappyChef: 19–38 restorana, ovisno o uvidu. Restorani koji su se priključili tijekom razdoblja normalizirani su kako rastući broj restorana nikada ne bi napuhao trend, demo i testni računi nisu uključeni, a zamjenske vrijednosti (prazno polje spremljeno kao nula) zanemaruju se.
Svaka je brojka anonimni zbroj. Svaka objedinjuje najmanje pet restorana i najmanje 1.000 podatkovnih točaka, nijedan restoran nije imenovan niti izdvojen, a ime, e-adresa, broj telefona ili napomena gosta nikada se ne objavljuju.
Još iz Datahuba
"Izvrsno pregledna mobilna aplikacija i desktop verzija, djeluje prirodno. Vrlo jednostavna za korištenje i postavljanje."
"Izvrsna usluga za ugostitelje. Mogu samo preporučiti HappyChef — po znatno nižoj cijeni od velikih igrača."
Iskoristite ove uvide u vlastitom restoranu
HappyChef vam pokazuje iste brojke za vaš vlastiti restoran: vaše najprometnije dane, vaša otkazivanja, vaše goste koji se vraćaju.