"Ideálne riešenie pre majiteľa reštaurácie! Odporúčam každému. Výborný pomer ceny a výkonu, veľa funkcií."
11:00 a 17:00. Dve špičky reštaurácie.
Pracovný deň tímu belgickej reštaurácie, vyčítaný z toho, kedy pracuje v dashboarde a zadáva rezervácie.
HappyChef Datahub
Skôr než si sadne prvý hosť, práca sa už dávno začala. Tímy belgických reštaurácií sú vo svojom rezervačnom dashboarde najaktívnejšie o 11:00, keď pripravujú obed, a znova okolo 17:00, tesne pred večerou, keď aj zadávajú najviac telefonických rezervácií. Pondelok je najčastejším zatváracím dňom a priemerná reštaurácia prijíma rezervácie päť dní v týždni. Tieto tri zistenia ukazujú rytmus za sálou.
Zistenia v tomto článku
Zistenie 1 z 3
Dashboard je najrušnejší o 11:00
Tímy reštaurácií sú v dashboarde najaktívnejšie o 11:00 (8,8 % dennej aktivity), keď pripravujú obed, s druhou špičkou okolo 17:00. 9 % aktivity sa odohrá pred 9:00 a 6 % po 22:00, keď sa upratujú posledné stoly.
| Skupina | Podiel |
|---|---|
| 00:00 | 1,6 % |
| 01:00 | 0,8 % |
| 02:00 | 0,3 % |
| 03:00 | 0,2 % |
| 04:00 | 0,2 % |
| 05:00 | 0,3 % |
| 06:00 | 0,6 % |
| 07:00 | 1,6 % |
| 08:00 | 3,5 % |
| 09:00 | 4,5 % |
| 10:00 | 6,9 % |
| 11:00 | 8,8 % |
| 12:00 | 7,2 % |
| 13:00 | 5,9 % |
| 14:00 | 6,7 % |
| 15:00 | 6,8 % |
| 16:00 | 6,9 % |
| 17:00 | 8,7 % |
| 18:00 | 8,5 % |
| 19:00 | 5,3 % |
| 20:00 | 4,3 % |
| 21:00 | 4,1 % |
| 22:00 | 3,7 % |
| 23:00 | 2,6 % |
- Obdobie
- Aktivita v dashboarde od 28. marca do 11. októbra 2026
- Dátové body
- 844 970
- Reštaurácie
- Belgické reštaurácie: 42
- Metóda
- Hodina dňa (belgického času) aktivity v dashboarde reštaurácie, ako podiel za reštauráciu, spriemerovaný.
Zistenie 2 z 3
Telefonické rezervácie sa najviac zadávajú o 17:00
Reštaurácie samy zadávajú najviac rezervácií o 17:00, s 12 % denného objemu: hodinu pred večerou, keď zvoní telefón a tím je pripravený ho zdvihnúť.
| Skupina | Podiel | Dátové body |
|---|---|---|
| 00:00 | 1,3 % | 36 |
| 01:00 | 0,4 % | 17 |
| 02:00 | 0 % | 3 |
| 03:00 | 0 % | |
| 04:00 | 0,1 % | 1 |
| 05:00 | 0,1 % | 1 |
| 06:00 | 0 % | 4 |
| 07:00 | 0,6 % | 41 |
| 08:00 | 1,2 % | 88 |
| 09:00 | 3,2 % | 335 |
| 10:00 | 7 % | 751 |
| 11:00 | 9,9 % | 1 147 |
| 12:00 | 8,5 % | 971 |
| 13:00 | 7,3 % | 791 |
| 14:00 | 7,6 % | 860 |
| 15:00 | 7,5 % | 877 |
| 16:00 | 8,3 % | 878 |
| 17:00 | 12,4 % | 1 059 |
| 18:00 | 9,1 % | 900 |
| 19:00 | 4,4 % | 471 |
| 20:00 | 4,4 % | 369 |
| 21:00 | 3,7 % | 300 |
| 22:00 | 2,3 % | 162 |
| 23:00 | 0,8 % | 82 |
- Obdobie
- Rezervácie zadané reštauráciami od 1. októbra 2025 do 30. septembra 2026
- Dátové body
- 10 144
- Reštaurácie
- Belgické reštaurácie: 29
- Metóda
- Hodina (belgického času), v ktorej personál reštaurácie zadával rezervácie (telefón, príchod bez rezervácie, e-mail). Každá reštaurácia má rovnakú váhu: najprv sa vypočíta jej vlastné číslo a až potom sa spriemeruje, takže jedna rušná reštaurácia nemôže výsledok prevalcovať. Reštaurácie s menej ako 30 rezerváciami za obdobie sú vynechané.
Zistenie 3 z 3
58 % reštaurácií má v pondelok zatvorené
58 % reštaurácií zvyčajne neprijíma v pondelok žiadne rezervácie a 48 % žiadne v utorok. V nedeľu zostáva zatvorených 26 %, kým v piatok a sobotu je otvorená každá reštaurácia. Priemerná reštaurácia prijíma rezervácie 5,1 dňa v týždni.
| Skupina | Podiel |
|---|---|
| Pondelok | 58,1 % |
| Utorok | 48,4 % |
| Streda | 38,7 % |
| Štvrtok | 19,4 % |
| Piatok | 0 % |
| Sobota | 0 % |
| Nedeľa | 25,8 % |
- Obdobie
- Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026
- Dátové body
- 46 441
- Reštaurácie
- Belgické reštaurácie: 31
- Metóda
- Reštaurácia sa počíta ako zvyčajne zatvorená v daný deň v týždni, ak menej ako 20 % týchto dní v období má nejakú rezerváciu. Určené z rezervácií, nie z nastavení otváracích hodín.
Ako vznikol tento článok
Obdobie
Aktivita v dashboarde od 28. marca do 11. októbra 2026 · Rezervácie zadané reštauráciami od 1. októbra 2025 do 30. septembra 2026 · Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026
Dátové body
Zistenia: 3, každé opreté o najmenej 10 144 dátových bodov (najväčšie o 844 970), z belgických reštaurácií v počte 29–42.
Metóda
Anonymné súhrny z belgických reštaurácií používajúcich HappyChef, každá reštaurácia s rovnakou váhou, každé číslo z najmenej piatich reštaurácií a 1 000 dátových bodov.
O týchto údajoch
Táto analýza vychádza z belgických reštaurácií, ktoré používajú HappyChef: podľa zistenia ide o 29–42 reštaurácií. Reštaurácie, ktoré pribudli počas obdobia, sú normalizované, aby rastúci počet reštaurácií nikdy umelo nenafúkol trend. Demo a testovacie účty sú vynechané a zástupné hodnoty (prázdne pole uložené ako nula) sa ignorujú.
Každé číslo je anonymný súhrn. Spája najmenej päť reštaurácií a najmenej 1 000 dátových bodov, žiadna reštaurácia nie je menovaná ani vyčlenená a nikdy sa nezverejňuje meno, e-mailová adresa, telefónne číslo ani poznámka hosťa.
Viac z Datahubu
"Super prehľadná mobilná aplikácia aj desktopová verzia, pôsobí prirodzene. Veľmi užívateľsky prívetivá a ľahko nastaviteľná."
"Výborná služba pre pohostinstvo. Môžem len odporúčať HappyChef — za oveľa nižšiu cenu ako veľkí poskytovatelia."
Využite tieto zistenia vo vlastnej reštaurácii
HappyChef vám ukáže tie isté čísla pre vašu vlastnú reštauráciu: vaše najrušnejšie dni, vaše storná, vašich vracajúcich sa hostí.