HappyChef Datahub

Deň otcov poráža Valentína. A to s prehľadom.

Mesiace, týždne a sviatky, ktoré plnia belgické reštaurácie, merané na tých istých reštauráciách celý rok.

HappyChef Datahub

Opýtajte sa kohokoľvek na najrušnejší deň roka v reštaurácii a povie Valentín. Údaje tvrdia niečo iné. Na Deň otcov privítajú belgické reštaurácie viac ako jedenapolnásobok hostí bežnej nedele a Deň matiek nezaostáva o veľa. Počas roka je najsilnejším mesiacom august a najpokojnejším september, a terasa sa za pár mesiacov dostane z nuly na viac ako polovicu všetkých rezervácií. Týchto deväť zistení mapuje kalendár belgickej reštaurácie.

  • Belgické reštaurácie
  • Zistenia: 9
  • Údaje do 30. septembra 2026

Zistenia v tomto článku

  1. August je najrušnejší mesiac, september najpokojnejší
  2. Najrušnejší týždeň dosahuje 122, najpokojnejší 76
  3. Deň otcov prináša o 59 % viac hostí ako bežná nedeľa
  4. Na Valentína je 78 % stolov pre dvoch
  5. Deň matiek a Deň otcov prinášajú aj väčšie stoly
  6. Veľkonočná nedeľa prináša o 26 % viac hostí
  7. Štátne sviatky pomáhajú, ale menej ako dni osláv
  8. Terasa: od 0,3 % v januári po 59 % v júli
  9. Polovica mesiaca je o 5 % rušnejšia ako zvyčajne

Zistenie 1 z 9

August je najrušnejší mesiac, september najpokojnejší

Merané na tých istých 23 reštauráciách v každom mesiaci dosahuje august 113 oproti priemernému mesiacu so 100. September klesne na 90, keď sa končia prázdniny a vracia sa bežný režim.

92Jan103Feb100Mar99Apr111Máj94Jún98Júl113Aug90Sep
Zdroj: HappyChef Datahub · Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026 · belgické reštaurácie: 44 · dátové body: 46 112
Údaje: August je najrušnejší mesiac, september najpokojnejší
SkupinaIndex (100 = bežný stav)
Január92
Február103
Marec100
Apríl99
Máj111
Jún94
Júl98
August113
September90
Obdobie
Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026
Dátové body
46 112
Reštaurácie
Belgické reštaurácie: 44
Metóda
Pevný panel 23 reštaurácií s rezerváciami v každom mesiaci; mesační hostia každej reštaurácie sa indexujú k jej vlastnému priemernému mesiacu (100) a potom spriemerujú. Surové súčty sa nikdy neporovnávajú, pretože počet reštaurácií rástol.
Stiahnuť údaje (CSV)

Zistenie 2 z 9

Najrušnejší týždeň dosahuje 122, najpokojnejší 76

Z týždňa na týždeň sú výkyvy väčšie. Najrušnejší týždeň roka dosahuje oproti priemernému týždňu 122: je to týždeň Dňa otcov. Najpokojnejší je druhý januárový týždeň s 76, teda 24 % pod normálom.

762. týž.7. týž.12. týž.17. týž.22. týž.12227. týž.32. týž.37. týž.
Zdroj: HappyChef Datahub · 2. až 39. týždeň roku 2026 · belgické reštaurácie: 20 · dátové body: 33 548
Údaje: Najrušnejší týždeň dosahuje 122, najpokojnejší 76
SkupinaIndex (100 = bežný stav)
2. týž.76
3. týž.89
4. týž.99
5. týž.105
6. týž.95
7. týž.120
8. týž.113
9. týž.116
10. týž.105
11. týž.96
12. týž.101
13. týž.108
14. týž.99
15. týž.110
16. týž.106
17. týž.98
18. týž.105
19. týž.112
20. týž.108
21. týž.101
22. týž.88
23. týž.99
24. týž.122
25. týž.101
26. týž.91
27. týž.105
28. týž.104
29. týž.103
30. týž.98
31. týž.120
32. týž.102
33. týž.121
34. týž.116
35. týž.121
36. týž.102
37. týž.91
38. týž.103
39. týž.111
Obdobie
2. až 39. týždeň roku 2026
Dátové body
33 548
Reštaurácie
Belgické reštaurácie: 20
Metóda
Pevný panel reštaurácií s rezerváciami aspoň v 35 týždňoch; týždenní hostia každej reštaurácie sa indexujú k jej vlastnému priemernému týždňu (100) a potom sa berie medián.
Stiahnuť údaje (CSV)

Zistenie 3 z 9

Deň otcov prináša o 59 % viac hostí ako bežná nedeľa

V porovnaní s tým istým dňom v týždni v okolitých týždňoch prináša Deň otcov o 59 % viac hostí a Deň matiek o 41 % viac. Valentín, ktorý padol na už aj tak rušnú sobotu, pridá 18 %.

  • Deň otcov (ne 14. júna)159
  • Deň matiek (ne 10. mája)141
  • Veľkonočná nedeľa (5. apríla)126
  • Valentín (so 14. februára)118
  • Sviatok práce (pi 1. mája)112
  • Nanebovzatie Panny Márie (so 15. augusta)105
Zdroj: HappyChef Datahub · Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026 · belgické reštaurácie: 30 · dátové body: 10 274
Údaje: Deň otcov prináša o 59 % viac hostí ako bežná nedeľa
SkupinaIndex (100 = bežný stav)
Deň otcov (ne 14. júna)159
Deň matiek (ne 10. mája)141
Veľkonočná nedeľa (5. apríla)126
Valentín (so 14. februára)118
Sviatok práce (pi 1. mája)112
Nanebovzatie Panny Márie (so 15. augusta)105
Obdobie
Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026
Dátové body
10 274
Reštaurácie
Belgické reštaurácie: 30
Metóda
Pre každý sviatok a každú reštauráciu otvorenú v ten deň: hostia v ten deň vydelení priemerom reštaurácie v ten istý deň v týždni dva, tri a štyri týždne pred a po. Medián cez reštaurácie; 100 je bežný deň daného dňa v týždni.
Stiahnuť údaje (CSV)

Zistenie 4 z 9

Na Valentína je 78 % stolov pre dvoch

Valentín mení skôr to, kto príde, než koľko ľudí príde: 78 % rezervácií je presne pre dve osoby, oproti 42 % v porovnateľné soboty. Samotný deň prinesie o 18 % viac hostí.

  • Valentín78 %
  • Porovnateľné soboty42 %
Zdroj: HappyChef Datahub · Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026 · belgické reštaurácie: 44 · dátové body: 2 245
Údaje: Na Valentína je 78 % stolov pre dvoch
SkupinaPodiel
Valentín78 %
Porovnateľné soboty42 %
Obdobie
Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026
Dátové body
2 245
Reštaurácie
Belgické reštaurácie: 44
Metóda
Veľkosť skupín na sviatok v porovnaní s tými istými reštauráciami v ten istý deň v týždni dva až štyri týždne pred a po.
Stiahnuť údaje (CSV)

Zistenie 5 z 9

Deň matiek a Deň otcov prinášajú aj väčšie stoly

Na Deň matiek má priemerný stôl 4,3 hostí a na Deň otcov 4,2, oproti 4 v porovnateľné nedele. Viac stolov a väčších: Deň otcov končí na indexe 159, Deň matiek na 141.

  • Deň otcov4,18
  • Deň matiek4,26
  • Porovnateľné nedele3,95
Zdroj: HappyChef Datahub · Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026 · belgické reštaurácie: 44 · dátové body: 3 030
Údaje: Deň matiek a Deň otcov prinášajú aj väčšie stoly
SkupinaPriemerné hodnotenie
Deň otcov4,18
Deň matiek4,26
Porovnateľné nedele3,95
Obdobie
Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026
Dátové body
3 030
Reštaurácie
Belgické reštaurácie: 44
Metóda
Veľkosť skupín na sviatok v porovnaní s tými istými reštauráciami v ten istý deň v týždni dva až štyri týždne pred a po.
Stiahnuť údaje (CSV)

Zistenie 6 z 9

Veľkonočná nedeľa prináša o 26 % viac hostí

Veľkonočná nedeľa je tretím veľkým rodinným dňom roka: reštaurácie privítajú o 26 % viac hostí ako v okolité nedele.

  • Veľkonočná nedeľa126
  • Porovnateľné nedele100
Zdroj: HappyChef Datahub · Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026 · belgické reštaurácie: 30 · dátové body: 1 206
Údaje: Veľkonočná nedeľa prináša o 26 % viac hostí
SkupinaIndex (100 = bežný stav)
Veľkonočná nedeľa126
Porovnateľné nedele100
Obdobie
Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026
Dátové body
1 206
Reštaurácie
Belgické reštaurácie: 30
Metóda
Pre každý sviatok a každú reštauráciu otvorenú v ten deň: hostia v ten deň vydelení priemerom reštaurácie v ten istý deň v týždni dva, tri a štyri týždne pred a po. Medián cez reštaurácie; 100 je bežný deň daného dňa v týždni.
Stiahnuť údaje (CSV)

Zistenie 7 z 9

Štátne sviatky pomáhajú, ale menej ako dni osláv

Sviatok práce prináša o 12 % viac hostí ako bežný piatok a Nanebovzatie Panny Márie o 5 % viac ako bežná sobota. Voľný deň plní stoly, ale dôvod na oslavu ich plní viac.

  • Sviatok práce112
  • Nanebovzatie Panny Márie105
  • Bežný deň100
Zdroj: HappyChef Datahub · Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026 · belgické reštaurácie: 30 · dátové body: 3 793
Údaje: Štátne sviatky pomáhajú, ale menej ako dni osláv
SkupinaIndex (100 = bežný stav)
Sviatok práce112
Nanebovzatie Panny Márie105
Bežný deň100
Obdobie
Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026
Dátové body
3 793
Reštaurácie
Belgické reštaurácie: 30
Metóda
Pre každý sviatok a každú reštauráciu otvorenú v ten deň: hostia v ten deň vydelení priemerom reštaurácie v ten istý deň v týždni dva, tri a štyri týždne pred a po. Medián cez reštaurácie; 100 je bežný deň daného dňa v týždni.
Stiahnuť údaje (CSV)

Zistenie 8 z 9

Terasa: od 0,3 % v januári po 59 % v júli

V reštauráciách, ktoré ponúkajú sedenie vonku, stúpne podiel terasy z 0,3 % v januári na 27 % v máji a vrcholí na 59 % v júli, keď si viac ako polovica hostí vyberie sedenie vonku.

0,3 %Jan0,8 %Feb2,4 %Mar3,9 %Apr27 %Máj34 %Jún59,1 %Júl43,5 %Aug37 %Sep
Zdroj: HappyChef Datahub · Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026 · belgické reštaurácie: 9 · dátové body: 8 758
Údaje: Terasa: od 0,3 % v januári po 59 % v júli
SkupinaPodiel
Január0,3 %
Február0,8 %
Marec2,4 %
Apríl3,9 %
Máj27 %
Jún34 %
Júl59,1 %
August43,5 %
September37 %
Obdobie
Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026
Dátové body
8 758
Reštaurácie
Belgické reštaurácie: 9
Metóda
Podiel rezervácií s voľbou terasy alebo sedenia vonku, len v reštauráciách, ktorých rezervačný formulár túto možnosť ponúka, podľa mesiaca.
Stiahnuť údaje (CSV)

Zistenie 9 z 9

Polovica mesiaca je o 5 % rušnejšia ako zvyčajne

11. až 15. deň v mesiaci je o 5 % rušnejší ako priemerný deň s rovnakým dňom v týždni. Prvé dni mesiaca sú o 3 % pokojnejšie: efekt výplaty existuje, ale je malý.

1–5: 97971–56–10: 99996–1011–15: 10510511–1516–20: 999916–2021–25: 10010021–2526–31: 10010026–31
Zdroj: HappyChef Datahub · Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026 · belgické reštaurácie: 31 · dátové body: 46 441
Údaje: Polovica mesiaca je o 5 % rušnejšia ako zvyčajne
SkupinaIndex (100 = bežný stav)
1–597
6–1099
11–15105
16–2099
21–25100
26–31100
Obdobie
Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026
Dátové body
46 441
Reštaurácie
Belgické reštaurácie: 31
Metóda
Hostia v každý deň v porovnaní s priemerom tej istej reštaurácie pre daný deň v týždni (čím sa odstráni vplyv skladby dní), spriemerovaní za pásmo dní a potom cez reštaurácie. 100 je bežný stav.
Stiahnuť údaje (CSV)

Ako vznikol tento článok

Obdobie

Návštevy od 1. januára do 30. septembra 2026 · 2. až 39. týždeň roku 2026

Dátové body

Zistenia: 9, každé opreté o najmenej 1 206 dátových bodov (najväčšie o 46 441), z belgických reštaurácií v počte 9–44.

Metóda

Anonymné súhrny z belgických reštaurácií používajúcich HappyChef, každá reštaurácia s rovnakou váhou, každé číslo z najmenej piatich reštaurácií a 1 000 dátových bodov.

O týchto údajoch

Táto analýza vychádza z belgických reštaurácií, ktoré používajú HappyChef: podľa zistenia ide o 9–44 reštaurácií. Reštaurácie, ktoré pribudli počas obdobia, sú normalizované, aby rastúci počet reštaurácií nikdy umelo nenafúkol trend. Demo a testovacie účty sú vynechané a zástupné hodnoty (prázdne pole uložené ako nula) sa ignorujú.

Každé číslo je anonymný súhrn. Spája najmenej päť reštaurácií a najmenej 1 000 dátových bodov, žiadna reštaurácia nie je menovaná ani vyčlenená a nikdy sa nezverejňuje meno, e-mailová adresa, telefónne číslo ani poznámka hosťa.

Viac z Datahubu

"Ideálne riešenie pre majiteľa reštaurácie! Odporúčam každému. Výborný pomer ceny a výkonu, veľa funkcií."
Stefaan Van Steenberge L'Homard Bizarre Sint-Martens-Latem
"Super prehľadná mobilná aplikácia aj desktopová verzia, pôsobí prirodzene. Veľmi užívateľsky prívetivá a ľahko nastaviteľná."
Leenken Vervliet Soul Kitchen Bratislava
"Výborná služba pre pohostinstvo. Môžem len odporúčať HappyChef — za oveľa nižšiu cenu ako veľkí poskytovatelia."
Mathias Van den Hauwe Trend Neuf Watervliet

Využite tieto zistenia vo vlastnej reštaurácii

HappyChef vám ukáže tie isté čísla pre vašu vlastnú reštauráciu: vaše najrušnejšie dni, vaše storná, vašich vracajúcich sa hostí.

Začnite zadarmo · jednou platbou sa stanete majiteľom · žiadne predplatné